Zone of the Enders: Idolo

Yıl: 2001 | MAL: | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Z.O.E. 2167 Idolo, Z.O.E. Dolores,i'den 5 yıl öncesinde yaşanan olayları işliyor. Bu yapımda yer alan ana karakterlerin tamamına yakını, Z.O.E. Dolores,i'de de görülmekte.

Radium ve Viola, Mars Buffram ordusunu en iyi iki LEV pilotudur. Yapılan en son tatbikatta ikisi de çok başarılı olurlar ve yeni geliştirilen bir LEV’in, test pilotları olarak gizli bir göreve gönderilirler. Bu projenin başında Dr. Rachel Links ve yardımcı olarak Buffram ordusundan iki yetenekli teknisyen bulunmaktadır. Bu teknisyenlerden biri olan Dolores, Radium'un kız arkadaşıdır. Tüm çalışmalar ve testler çok gizli bir şekilde yürütülmektedir. Bunun nedeni de kullanılan yeni teknolojidir. Ancak, zaman ve testler ilerledikçe Dr. Rachel, test pilotu Radium'un üzerinde bir takım psikolojik değişiklikler olduğunun farkına varır ve projenin iptal edilmesini ister fakat başarılı olamaz ve gözetim altına alınır.

Projede görev alan diğer bir teknisyen olan Melissa gerçekte bir gizli ajandır. Görevi Dr. Rachel'ı ve Idolo'yu (yeni geliştirilen LEV) dünyaya götürmektir. Bu operasyon sırasın da Dolores'in de kaçırıldığını öğrenen Radium, Idolo'yu üsten kaçırarak Dolores'in ardından gider ve Dolores'in trajik bir şekilde öldürülüşüne şahit olur. Bütün dünyası yıkılmış olan Radium karşısına çıkan her engeli yok etmeye başlar. Ancak, etrafını sarmış olan Buffram LEV'leri, sayıca çok kalabalıktır, kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Idolo yok edilir.
Gönderen : @Kornsky
Aka: Zone of the Enders: Idolo, Z.O.E. 2167 Idolo, ZOE: Idolo Dil: Japonca, İngilizce

Oyuncular

Hines

Melissa

Jackson

Barrows

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Additional Voices

Additional Voices

Commander Jackson

Chief Secretary Lawrence

Instructor Edgar

Dolores

Viola

Additional Voices

Lloyd

Chief Secretary Laurence

Dolores

Rachel

Melissa

Dr. Rachel Links

Additional Voices

Additional Voices

Additional Voices

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı: , , , , ,
ÜLKE
Japonya
YÖNETMEN
SÜRE
Kayıt Yok
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-09-23

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubStation Alfa 17-02-2017 22:42 valkryei 2
GENEL Zone Of The Enders - Idolo rcefiro ( oav )dvd-rip ile tam senkronlu! ACX sürümü ile de kısmi olarak uyumludur. (0)

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-02-2017 21:23 DVD-Rip 2
GENEL (0)

Videolar