You Were Never Really Here

(Hiçbir Zaman Burada Değildin)

Yıl: 2017 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 3

Mesleğinde bir ömre yetecek kadar şiddete tanık olan Joe, mesleğini geride bırakmış ve hayatını, seks ticareti için kaçırılan kızları kurtararak kazanmaya başlamıştır. Yozlaşmış New York senatörünün kızını kurtarması için kiralandığı zaman ise bir komplo ağının içine sürüklenir. Az sayıdaki meslektaşları birer birer ortadan kaybolurken, Joe kısa sürede kendisini ölü görmek isteyen düşmanlarıyla savaşmak zorunda olduğunu kavrayacaktır. Gönderen : @Tuğrul Akça
Dil: İngilizce

Oyuncular

Cincinatti Cab Driver

Moises's Friend

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Joe's Mother

Angel

John McCleary

Drug Dealer

Senator Albert Votto

Staring Girl

Afghan Boy

Afghan Girl

Dead Girl

Dead Girl

Dead Girl

Dead Girl

Dead Girl

Towel Boy

Little Girl

Nina Votto

Big Sister

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İngiltere, Fransa, ABD
YÖNETMEN
SÜRE
89 Dakika
4.6 /10 - (10)

Oluşturulma Tarihi: 2017-06-08 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-01-21

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 08-04-2018 01:45 misery & nazo82 Misery 1122
Sürüm: You.Were.Never.Really.Here.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 08-04-2018 01:24 DVD-Rip JAVAJAVA2002 105
Sürüm: You.Were.Never.Really.Here.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT

İngilizce Altyazı
İngilizce 24 1 SubRip 15-01-2019 19:07 DVD-Rip AnGeLoFDeaTH 1
Sürüm: You.Were.Never.Really.Here.2017.Hybrid.BluRay.Remux.1080p.AVC.DTS-HD.MA.5.1.D-Z0N3

İngilizce Altyazı
İngilizce 24 1 SubRip 15-01-2019 19:08 DVD-Rip AnGeLoFDeaTH 2
Sürüm: You.Were.Never.Really.Here.2017.Hybrid.BluRay.Remux.1080p.AVC.DTS-HD.MA.5.1.D-Z0N3

Marvoldo Riddle 08-04-2018 11:04

Oldukça ağır ilerleyen ama seyirciyi sıkmadan konunun içinde tutan bir film. İyi bir kurguya sahip, konu bütünlüğü oldukça iyi sağlanmış bir yapım olmuş, ne ara başladı ne ara bitti anlamadım desem yeridir. Özellikle film de hissettirilen psikolojik atmosfer çok etkileyiciydi. Joaquin Phoenix'e de ayrı bir parantez açmak lazım sergilediği soğukkanlı performansıyla oyunculuğunu konuşturmuş.
6.5/10

DeanJames 09-04-2018 05:04

Film hakkında spoiler vermeden ayrıntılı bir yorum yapmak pek mümkün değil ama ben elimden geldiği kadar yazayım. Öncellikle yine pek haz etmeyerek yazıyorum ama herkesi mutlu edecek ve genele hitap eden bir film değil. Neden böyle diyorum çünkü film belirli  bir noktadan sonra kopuyor, bundan kastım filmin aslında lineer ilerlememesi.Film esasında ana karakter Joe'nun gözünden ileriliyor; Joe dışında olan biten pek belli değil ,oralara pek uğramıyoruz.Hatta Joe'nun gözünden demek yerine Joe'nun zihninden demek daha doğru olur sanırım.Filmimiz şiddet sahnelerinde  farklı bir tarz benimsediği için değişik bir kurgu üzerine kurulmuş , bu da işleri daha da karıştırıyor. Bununla beraber, benim bayıldığım -ki sebebini spoiler olmadan yazamam,ama filmin ismi aslında ipucu veriyor,farklı yorumlara da açık tabii- fakat genel sinema izleyicisini huzursuz eden ve kafasını karıştıran finali de izleyicilerin film hakkındaki yorumlarını kutuplaştıracak cinsten.Ben bütün bunlara bayıldım , anlatım tarzı,kurgu,yaklaşım , hepsi bence çok iyiydi ama düz film izlemek isteyenlerin , filmin sonunda kafasında soru işareti kalmasını istemeyenlerin , daha doğrusu film üzerine ayrıntılı düşünmeyi sevmeyenlerin filmi beğenmemesini anlıyorum.
Lynne Ramsay'in "We Need to Talk About Kevin" filmini de çok beğenmiştim. "You Were Never Really Here" da  Jonathan Ames tarafından yazılmış bir novella uyarlaması , tabii ki ne kadar kitaba bağlı kaldı bilmiyorum ama sinemanın enstrümanlarını  kullanarak  iyi bir psikolojik drama ortaya çıkarmış diyebilirim Lynne Ramsay için. Taxi Driver benzetmeleri ise anlaşılabilir ama farkları da çok açık. Joaquin Phoenix için ise ayrı ve büyük bir parantez açmak lazım. Ben oscarı şimdiden verdim kendisine, gerçekten çok çok iyi oynamış; tam beklediğim gibiydi.Her anlamda diyorum bunu ,role hazırlık , role girmesi, yoğun duyguları minimalist bir tarzda yansıtabilmesi ,vücut dili ,mimikleri , hem rol için çok iyi bir tercih olmuş hem de üstesinden layıkıyla gelmiş ki film tamamen onun üzerine kurulu. Bunun dışında; film sizi bir an bile sıkmadan bitiyor ,zaten süresi de çok kısa . Johnny Greenwood'un müzikleri de renk katmış ,işlerini  genel olarak beğeniyorum zira. Joe ve annesinin ilişkisi üzerine Hitchcock  göndermesi güzeldi.Artık buraya kadar okuyan adam bana sövmez, spoiler değil ama genel olarak : Çekiçli hitman,savaş sonrası trauma ,çocukluk travmaları , çocuklara karşı işlenen cinsel taciz mevzuları ve onların hep gündeme gelip bir şekilde üzerinin örtülmesi,özellikle dünyanın en güçlü adamları hakkında bu tür iddiaların gündeme gelmesi ve sonrasında hepimizin her şey normalmiş ve bunlar olmuyor gibi hayatımıza devam etmemiz , benim şu an akılma gelen bir kaç güzel ayrıntı ve göndermeydi filmden.Bence , bencenin yanında darılmaca gücenmece olmasın diye de subjektif bir yorum olduğunu  tekrar ekleyerek diyorum ki : Eğer bu film sizi rahatsız etmediyse ve kafanıza bazı şeyleri takmadıysa sizde bir problem var demektir. 

Con Vayne 13-04-2018 05:04

Şu güzelim konuyu ve kurguyu adam gibi çekseler ölürler miydi acaba? 25-30 dakikayı sahneleri uzata uzata bir buçuk saate sığdırmışlar adeta, karşınıza bir görüntü geliyor resmen 10 dakika boyunca öyle bakıyor duruyorsunuz, n. b. ceylan filmleri gibi. Oyuncuya artık hadi be kardeşim yürü artık diyecek duruma geliyorsunuz, son derece gereksiz...

Erkan 13-08-2018 12:08

Sakin dingin, bazen ağırlığıyla rahatsız eden. Kurbanı ve kurbanları aynı potada eritmeye çalışan bir yapım. Joaquin Phoenix oyunculuğuyla oldukça memnun edici. Filmin işlediği konu ciddi ve ayrıntılı fakat senaryonun buna göre daha güçlü olması beklenirdi. Her bünyeye hitap etmeyen özelliklere sahip olduğunu da yazmış olalım

borrang 13-11-2018 02:11

Dram desem, değil. Psikolojik gerilim desem değil. Macera desem, hiç değil. IMDB puanı yanıltmasın, kısa süresine rağmen çok yavaş ilerliyor. Vakit kaybetmeye değmez.

Videolar

Galeri