Yol Arkadaşım

Yıl: 2017 | IMDB: |

Başarısız bir ilaç mümessili olan Onur’un kurban bayramına üç gün kala üç zor hedefi vardır: Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak; kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi, yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Bir telefon uygulamasıyla tanışan ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Onur ve Şeref’in macera dolu yolculuğu, izleyen herkese kurduğu hayal ile yaşadığı hayat arasındaki farkı sorgulatacak. Gönderen : @Tuğrul Akça

Yayın Tarihi: 27-10-2017 Dil: Türkçe

Oyuncular

Yönetmen: Senaryo:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
115 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-10-19 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-02-16

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

alpalp84 13-02-2018 07:02

Kaliteli espirilerin fragmanda gösterildiği, diğer yapılan espirilerin genellikle söylenen lafı yanlış anlamak üzerine olduğu bir film olmuş. Belli noktadan sonra zaten film duygusal aşk filmi edasıyla gidiyor. Senaryodaki bol bol saçmalıkları saymıyorum. Aman aman bir film değil. 

Marvoldo Riddle 13-02-2018 08:02

Filmi, izlemek için bir şeyler ararken gördüm, dedim zaman geçirtir öyle de oldu. Çok bir beklenti içine girilmemesi lazım, klasik bir
hikayesi var filmin, içine serpiştirilen birkaç tane de iyi espri var
hepsi o kadar. Fazla bir şey söylemek zor film için, izle unut filmi
olmuş.


5/10

Yusufateş 23-04-2018 02:04

alpalp84 abi altyazılı nasıl yüklicem bu filmi yüklememmi gerekiyor o zamanmi altyazılı izlerim ? altyazılı yükle basarken bazı özellikleri bilmiyorum nasıl düzenlicem sürüm ne not ne çevirmen ne parça diski kaç olcak lütfen biri bana yardımcı olabilirmi işitme engelliyimde türk filmlerde altyazılı vermiyor sitede bile bulamıyordum ö yüzden indirmek istiyorum.

Videolar

Galeri

Serinin Diğer Yapımları