Yol Arkadaşım 2

Film   2018     [15-09-2018 -> 14-06-2021]

Onur ve Şeref bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur'un menajerliğini yapmaktadır. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur'a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir. Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?


Yayın Tarihi: 12-10-2018 [614] Dil: Türkçe Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Selim

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Cemre

Yeliz / Tufan

Muzaffer Usta

Sükran

Gülümser

Aysen

Usman Aganin Torunu

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
Macera, Komedi
SÜRE
116 Dakika
6.8 /10 - (6)

alpalp84    04-06-2019 16:29     Id:6104


Uzman

Son dönem yerli kalitesiz komedilere nazaran daha iyi bir yapım. En azından başroldeki ikili rollerini gayet güzel yapıyor. Eski Ferdi Tayfur filmlerindeki gibi Oguzhan Koç'da fırsat buldukça şarkı söyleyip duruyor. Espiriler gayet yerindeydi, sağlam komedi unsurları fazlaca göründü. Fakat espiriler genellikle belaltı espirilerdi. Yerli sinemalarımızın daha çeşitli olması gerekir. Mafya tiplemelerini sevmem ama bu filmde kendini seyrettirdi. Zorunlu duygusallık sahneleri filme en ufak birşey katmamış, olması gerekendende uzundu. Sonunuda bağlayamamışlar bence, zaten yok gibi birşeydi. 5 dk daha uzun yapıp daha derli toplu yapabilirlerdi. 
 
Bu adamlar aynı kalıpla seneye 3. filmide çekerler.

Con Vayne    09-06-2019 08:52     Id:6147


Kıdemli

İlki kadar olmasa da keyifli bir film, ikili olarak çok yakıştılar ve rollerini iyi yapıyorlar. Espriler güzel, Bir Demet Tiyatro tarzı kelimelerin başka anlamlara çekilişi ve laf sokmalar sövmekten iyi oluyor ve güldürüyor. Kötü tarafı, sık sık şarkı söylenmesi, artık sıkan mafya karakterler vr dram yapacağım diye gereksiz bşr mevzuya girilmiş olması ki burada bekara karı boşamak kolay deyip çekileyim.

Fragman / Trailer

Galeri

Serinin Diğer Yapımları