X-Men

Yıl: 2011 - | MAL: | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1,

Sıradan insanlardan farklı olarak türlü üstün yeteneklere sahip olan insanlara “mutant” denmekte ve yetenekleri sebebiylen toplumdan dışlanmaktadırlar. Psişik mutant Charles Xavier’da, ergenlik sürecinde güçleri ortaya çıkan bu bireylere, güçlerini kontrol edebilmeyi öğretip, sıradan insanlar ile barış içerisinde yaşamasını hedeflemek adına Xavier Enstitüsünü kurmuştur. Enstitünün yetişkin mutantlardan oluşan X-Men ekibi ise gerek mutantların gerekse insanları, büyük tehlikelere karşı korumayı hedeflemektedir. Ekibin değerli üyesi Jean Grey, başka bir mutant topluluğunun etkisinde kalarak Phoneix adlı güçlü mutanta dönüşerek yeryüzündeki tüm canlıları tehdit etme noktasına gelir. Ekip onu durdurmaya çabalarken bir anlığına Jean Grey benliğine geri dönen Phoneix, kendini yakarak intihar eder.
Bu trajik olaydan sonra ise Xavier Enstitüsü kapılarını kapatır ve X-Men’de dağılır. Yaşananlardan bir sene sonra Xavier’a gelen bir telefon ile eski X-Men ekibinden geri kalanların tekrar toplanması söz konusu olur; Profesörün, Japonya’da ikamet eden dostlarının mutant kızları kaçırılmıştır. Üstelik Xavier’ın yeryüzündeki mutantlara psişik olarak ulaşmasını sağlayan makinesi de tuhaf bir şekilde, Japonya bölgesindeki mutantlara dair sinyal verdirememektedir…
Gönderen : @Kornsky
Aka: X-Men: Animated Series Dil: İngilizce

Oyuncular

Logan

Charles Xavier

Ororo Munroe

Charles Xavier

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Ororo Munroe

Cyclops

Emma Frost

Emma Frost

Jason Wyngarde

Yui Sasaki

Koichi Kaga

Jean Grey

Jason Wyngarde

Mrs. Ichiki

Yönetmen: , , , , , , , Senaryo:
ÜLKE
Japonya
YÖNETMEN
SÜRE
23 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-09-23

Altyazılar

SEZON SEÇİMİ

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir
1. Sezon X-Men Altyazıları

S:1-B:Paket Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:27 thiefpliskin & MBV 17
Commie [Commie] X-Men 1 ~ 12 (0)

Videolar

Galeri

Serinin Diğer Yapımları

X-Men

1992

Wolverine

2011

X-Men

2011