Triple Threat

Film   2019    

Xian, Çinli bir milyonerin kızıdır ve tek amacı Maha Jaya denen bölgeyi suçtan arındırıp, buradaki halkın güven içinde yaşaması ve düzgün eğitim alıp topluma yararlı birer insan olabilmelerini sağlamaktır. Ancak bu bölgeyi avucunun içinde tutup, buradaki halkı sömüren kartel Xian'ın planlarına engel olmaya kararlıdır. Xian'ın ne olursa olsun geri çekilmeyeceğini anlayan kartel başına ödül koyar ve bu da Xian için neredeyse imkansız bir kovalamacanın başlaması demek olur. Ancak Xian tek başına değildir ve bir zamanlar kartelin kazık attığı bir grup paralı asker de Xian'ın yanında bu savaşa katılır. Gönderen : @Restof

Yayın Tarihi: 19-03-2019 Aka:
  • Triple Threat
Dil: İngilizce, Mandarin, Tayca Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Payu

Long Fei

Jaka

Collins

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Devereaux

Steiner

Chinese Ambassador

Jaka's Wife

Assistant to Chinese Ambassador

Agent Brown

Embassy Security Madame Liang

TV Host

News Reporter Fei Chen

News Reporter

Old Man

Officer #2

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Tayland, Çin, ABD
YÖNETMEN
TÜR
Aksiyon, Gerilim
SÜRE
96 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 12-05-2018 - Son Güncelleme Tarihi: 25-05-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

alpalp84    26-03-2019 03:53 Id:5652


Moderator

90 lı yılların kafasıyla çekilmiş dövüş filmi. Gerçekten bir sürü kaliteli dövüş yıldızı barındıran fakat bunları kullanamayan, çok basit senaryolu bir yapım olmuş. Dövüş sahneleride pek heyecan verici değildi. Zaten indirirken imdb puanı 7 üstündeydi, şu anda 6'ya inmiş. Artık öldürülmek istenen kız, ona yardım eden insanlar senaryosundan veya bir intikam hikayesinden gına geldi.

Videolar

Galeri