The Widow

Dizi  2019 - 2019     Altyazılar: [1]   [1] [15-01-2019 -> 16-02-2021]

The Widow ; bir gece yarısı telefonuyla kocasının Kongo Ormanları civarındaki uçak kazasında öldüğünü öğrenmesiyle hayatı alt üst olan, geçmiş yaşantısıyla ilişkisini kesmiş, artık eskiden olduğu kadın olmayan Georgia Wells'e (Beckinsale) odaklanıyor. Wells, ölen kocasını üç yıl sonra haberlerde görmesinin ardından geçmişiyle ilgili gerçeği bulana kadar hiçbir şeyden çekinmeden elinden geleni ardına koymamaya karar verecektir. Olaylar Georgia'yı İngiltere'den Afrika'nın derinliklerine, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin başkenti Kinshasa'ya çeken ve her dönemecinde kendisini tehlikenin karşılayacağı bir maceranın içine sürükleyecektir.


Yayın Tarihi: 01-03-2019 [271] Aka:
  • The Widow
Dil: Lingala Dili, Svahili, Fransızca, İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Georgia Wells

Ariel Helgason

Martin Benson

Will Mason

Pieter Bello

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Judith Gray

General Azikiwe

Joshua Peake

Beatrix

Gaelle

Sidney

Dominique Mutombo

Stefania

Flight Attendant

Flight Captain

Emmanuel Kazadi

Tom Jansen

Molisho

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İngiltere
YÖNETMEN
TÜR
Drama, Gizem, Gerilim
SÜRE
60 Dakika
OY VER

Franz_K    09-06-2020 01:11 Id:9560


Sinefil

Underworld güzeli Kate Beckinsale’in 50’lere dayanmış yaşına rağmen tüm güzelliği ile arz-ı endam ettiği The Widow; görece düşük puanına rağmen seyirciyi ilk bölümden itibaren sarmalayan güçlü hikâyesi, zengin oyuncu kadrosu, başarılı kurgusu, son ana kadar koruduğu gizemi ve giderek yükselen temposuyla seyircisine güzel bir seyir zevki vaat ediyor. Dizi; bir uçak kazasında kaybettiği kocasının yaşadığına dair bir ipucu yakalayıp onun peşinden Demokratik Kongo Cumhuriyeti’ne giden ve kocasının karıştığı uçak kazasının ardındaki gizemi çözmeye çalışırken kendini devlet, ordu ve terörist güçler arasındaki değerli maden kaçakçılığı rekabetinin içine bulan Georgia Wells’in hikâyesini anlatıyor. Kadın kahraman Georgia Wells’in yer yer Rambovari davranışları ve inandırıcılıktan uzak çıkışları her ne kadar göze batsa da bu küçük kusur, dizinin genel havası düşünüldüğünde görmezden gelinemeyecek kadar rahatsız etmiyor seyirciyi. Gerek sürükleyici ana hikâyesi gerekse iyi kurgulanmış yan hikâyecikleri ile seyirciye zengin bir anlatı sunan The Widow, Demokratik Kongo Cumhuriyeti bağlamında Afrika’nın değişmeyen kaderine; iç savaştan kaçakçılığa, kabile savaşlarından çocuk askerlere, yoksulluktan otorite eksikliğinin yarattığı kaosa dair vurgularıyla ve Kate Beckinsale’in yadsınamaz katkısıyla ortalamanın üzerinde bir dizi.
7,7/10

Fragman / Trailer

Galeri

Altyazılar

SEZON SEÇİMİ

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir
1. Sezon The Widow Altyazıları

S:1-B:Paket Türkçe Altyazı
Türkçe 25 8 SubRip 02-03-2019 00:33 Net-Rip oTToMaNeK 142
Sürüm: The.Widow.S01.720p/1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb | AMRAP | ION10 | METCON

S:1-B:Paket İngilizce Altyazı
İngilizce 25 8 SubRip 01-03-2019 17:31 TV-Rip blaze36tr 12
Sürüm: The.Widow.S01E01.WEBRip.x264-ION10 | PHOENiX | NTb | AMRAP | METCON