The Very Excellent Mr. Dundee

(The Very Excellent Mr. Dundee)

Film   2020     Altyazılar: [11-03-2020 -> 17-09-2023]

Paul Hogan, emekli olmasının ardından sakin bir yaşam sürmek ister. Yıllarca canlandırdığı Crocodile Dundee karakterinin gölgesinde kalan Hogan'a İngiltere Kraliçesi tarafından şövalyelik teklif edilir. Şövalye olma arifesinde olan Hogan, çaresizce eski itibarını geri kazanmaya çalışırken kendisini yeniden spot ışıklarının altında bulur. Gönderen : @alpalp84

Yayın Tarihi: 17-07-2020  [439] Aka:
  • The Very Excellent Mr. Dundee
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Paul

Sister Mary Murphy

Doris

Cindy

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Anita Pleeta

Keys Victim

Couple Guy

Barney

Chevy Fan

Le-Belle Waiter

Dream Dundee

EN Reporter

Floor Manager

Phantom Valet

Father

Chevy

Waiter

Gossip Reporter

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Avustralya, ABD
YÖNETMEN
TÜR
Komedi
SÜRE
88 Dakika
OY VER

Con Vayne    1 hafta önce     Id:16486


Kıdemli

sinema tarihinin en başarılı bağımsız filmcrocodile dundee'nin efsane aktörü paul hogan'nın yine timsah dundee'nin gölgesinde olduğu ve kendisini oynadığı  son filmi.

paul hogan tüm dünyada timsah dundee olarak ünlenip sevilen bir aktör olarak daha da ileriye gidemedikten 40 sene sonra kendisine bir davet gelir. avustralya'ya yaptığı katkılarından ötürü kraliçe tarafından şövalye ünvanı verilecektir. haberler çıkıp yeni film teklifi gelince bir yanlış anlaşılma olur ve yaşlı adam itibarını kurtarmaya çalışırken kendisini bir takım talihsiz serüvenler dizisi içerisinde bulur...

hollywood sistemine yönelik iğneleme ve eleştiriler, 80'li yaşlarındaki birinin kendine takıntılı, materyalist ve kendini topluma karşı canlı ve güncel tutmak için çırpınması güzeldi. ancak belki konusu itibariyle iyi bir film olabilirdi, biraz komik olabilirdi, iyi yazılmış olabilirdi, iyi yönetilmiş olabilirdi, eğlenceli olabilirdi. açıkçası, filmin amacının ne olduğundan emin değilim, komik değildi, eğlenceli değildi, hogan'ın biraz sempatik bir portresiydi ama gerçekte amaç neydi?

tavsiye ettiğimi söyleyemem, gerçekten tavsiye edilecek pek bir şey yok. boş bir film diyebileceğim bir filmdi, zamanınızı boşa harcamayın.