The Scythian

Yıl: 2018 | IMDB: | Altyazılar: İngilizce 3

İskitler tarihin gördüğü en büyük savaşçılar artık yoklar…İskitler, onurlu ama yok olmak üzere olan savaşçılardır. Medeniyetlerinin yok olma aşamasında olduğu dönemlerde İskitler artık çok az sayıda kalmışlardır ve hayatta kalabilmek için de bir kısmı ”Ares’in Kurtları” adı verilen acımasız paralı katillere dönüşmüşlerdir. Lutobor ise karısı ve yeni doğan oğlunu kurtarmak zorunda olan bir askerdir. Lutobor’un rehberi de Weasel adında İskitli bir tutsaktır. Lutobor, eğer karısı ve oğlunu kurtarması için yardım ederse Weasel’i serbest bırakacağına yemin eder. Ancak bu iki kişi öylesine birbirinden farklıdır ki, tapındıkları Tanrı bile aynı değildir. Ama hem Lutobor hem de Weasel bu tehlikeli yolda anlaşmak hatta omuz omuza savaşmak zorunda olduklarının bilincindedirler. Gönderen : @DeanJames

Yayın Tarihi: 18-01-2018 Aka:
  • The Last Warrior
Dil: Rusça

Oyuncular

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Rusya
YÖNETMEN
SÜRE
105 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-03-09 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-02-24

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-03-2018 16:29 Fansub Spectre 95
Sürüm: SKIF_WEB_DL_1080p-BLUEBIRD

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 12-08-2018 10:53 BluRay oTToMaNeK 11
Sürüm: BluRay >>> MTeam | EVO

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 12-08-2018 10:54 BluRay oTToMaNeK 12
Sürüm: BluRay >>> MTeam | EVO

DeanJames 17-03-2018 04:03

İsmine bakıp izledim filmi, arada böyle çılgınlıklar yapıyorum nedense. Yorum zaten benim fikrimi belirtiyor ama ben yine de bence diyerek başlayacağım.Bence, filmin hikayesi oldukça zayıf.Yani iskitlerle ilgili film yapalım demişler ama hikaye kısmına çok uğraşmamışlar.Bütçesi nedir ne değildir bilmiyorum ama dönemi de iyi yansıttığı söylenemez. Tarihi ögelerden çok fantastik unsurlar içeriyor. Esasında başı sonu da çok belli. Yani bu noktada filmin size sunduğu tek şey görsellik ve kavga sahneleri ,tabii onların da ne kadar başarılı olduğu tartışılır. Filmin dili Rusça , çevirmen arkadaş kızmasın ama Türkçe çevirisi kötüydü , yarısında İngilizce altyazıyla izlemeye başladım ama o da iyiydi denemez.Yine de Türkçe'ye göre bir tık daha anlaşılırdı.Belki biraz Rusça bilsem altyazı işkenceye dönüşebilirdi.Bazı yerleri hiç anlamadım, filmden mi ,altyazıdan mı bilmiyorum ama filmin geneline baktığımda çok anlamasam da olurmuş diyorum. Eğer tarihi fantastik hiç bir şeyi kaçırmam derseniz izlenebilir.Biraz yerden yere vurmuş gibi oldum ama meraklısı keyif alabilir.Ben belki iyi çıkar diye başladım ,sonuç olarak bana hitap etmiyor. İskitlerin tarihteki yeri hatırına , pek beklediğimi bulamasam da izlemiş oldum.Yalnız benim anlamadığım Kievian Rus'lar ile İskitler arasında epey zaman farkı yok mu ? Ben mi bir şey kaçırdım acaba yoksa film nasıl olsa fanteziye bağlıyoruz diye son kalan iskitliler diye aradaki o kadar yüzyılı görmezden mi gelmiş. Tamamen benim cahilliğim de olabilir bu durum.

Videolar

Galeri