The Man Who Killed Don Quixote

(Don Kişot'u Öldüren Adam)

Yıl: 2018 | IMDB: | Altyazılar: İngilizce 1

Don Kişot olduğuna ikna olmuş olan yaşlı ve sanrılı bir adam, reklamcılık müdürü Toby'nin güvenilir refakatçisi Sancho Panza olduğuna inanır. İkili, modern 21. yüzyıl Londra'sı ve büyülü 17. yüzyıl La Mancha'sı arasında zamanda gidip gelişlerle dolu tuhaf bir yolculuğa çıkarlar. Yavaş yavaş, tıpkı ünlü roman karakteri gibi, Toby de sanrılı dünyaya kapılır ve hayalleri gerçeklerden ayıramaz duruma gelir. Hikaye, Toby'nin Don Kişot'un rolünü üstlenmesiyle fantazmagorik bir ve duygusal bir boyut yakalar... Gönderen : @DeanJames

Dil: İngilizce, İspanyolca

Oyuncular

Don Quixote

Angelica

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Rupert

Barbero

Alexei Miiskin

Noble Dancer

Dorothea - Princess Micomicona

Melissa

Toby's Cameraman

Don Quixote (Commercial)

Dumpy Girl

Giant #2

Client Rep

Translator

Spanish Propman

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İspanya, Belçika, Fransa, Portekiz, İngiltere
YÖNETMEN
SÜRE
132 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-11-22 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-05-22

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

İngilizce Altyazı
İngilizce 24 1 SubRip 14-01-2019 02:20 BluRay toros06 271
Sürüm: The.Man.Who.Killed.Don.Quixote.2018.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-FGT

DeanJames 24-01-2019 04:01

Tipik bir Terry Gilliam filmi. Rüyalar, fanteziler, absürdizm, gerçeklik derken farklı bir dünyaya götürüyor. Kesinlikle her bünyeye hitap etmeyen bir film. Terry Gilliam sevenleri memnun edeceğini düşünüyorum ama 25 yıldır çıktı çıkacak, çıkmıyor, çıkar mı dediğimiz film bir kesimi tatmin ederken, diğer kesimde hayal kırıklığı yarattı. Ben beğenen taraftayım. Daha önce bir sürü isim geçmişti filmle ilgili fakat hiçbiri olmamıştı. Bence isabet olmuş çünkü Jonathan Pryce ve Adam Driver çok iyi oynamışlar.  Neyse sonuç olarak sinema tarihinin en lanetli filmi denilen film en sonunda çekildi ve biz de izledik. Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez. Çok iyi bir film demiyorum ama genel olarak keyif aldım. Don Kişot'u da öldürmüş olduk böylece.

Videolar

Galeri