The Gentlemen

(The Gentlemen)

Film   2019     [01-11-2018 -> 20-05-2021]

Mickey Pearson, Londra’da kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerika’ya dönmeye kararlıdır. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher ise Mickey’nin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey hayal ettiği gibi işin içinden sıyrılabilecek midir? Gönderen : @alpalp84

Yayın Tarihi: 03-12-2019 [13221] Aka:
  • The Gentlemen
Dil: İngilizce, Rusça, İspanyolca, Çince Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Michael Pearson

Rosalind Pearson

Matthew

Jackie

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Dry Eye

Lord George

Bunny

Fletcher

Frazier

Big Dave

Phuc

Barman

Lisa the Mechanic

Lord Pressfield

Lady Pressfield

Laura Pressfield

Benny

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İngiltere, ABD
YÖNETMEN
TÜR
Aksiyon, Komedi, Suç
SÜRE
113 Dakika
7.4 /10 - (35)

borrang    26-03-2020 02:37 Id:8575


Kıdemli

Uzun diyaloglu, çok iyi bir hikâyesi olan suç filmi seviyorsanız tam size göre. Oyuncular iyi, müzikler iyi, iyi bir film.

alpalp84    29-03-2020 10:10 Id:8618


Uzman

Çok güzel bir senaryosu var. Sürekli birbirini tekrar eden holivud filmleri gibi değil. Zaten ilk 30 dk filmi anlayamıyorsunuz. Oyuncular zaten iyi, gerçi tek yaptıkları ciddi ciddi durmak ama bu hava bile ayrı bir güzellik katıyor. Uyuşturucu ticaretinde önde gelen patronun başından geçenlerin anlatıldığı bir yapım. Konu basit aslında ama yönetmen bence çok iyi uyarlamış.

DeanJames    30-03-2020 05:05 Id:8639


Advisor

Guy Ritchie tarzını sevdiğim bir yönetmen. Tüm filmlerini izlemişimdir ve neredeyse hepsinden bir şekilde keyif almışımdır. Diyaloglar, anlatım tarzı, oyuncu seçimi ve onları yönlendirmesi, kullandığı müzikler, film kurgusu, hemen hemen her şeyi izleyiciye keyif verecek tarzda yapıyor. Bu filmde de genel tarzını korumasının yanı sıra yeni şeyler denemiş. Ben başarılı buldum. Tarzına alışık olmayanlar başlarda diyaloğu fazla bulup filmi anlamadıklarını düşünebilirler ama biraz zaman verirlerse keyif alacakları bir gangster filmi. Tek eleştirim Jeremy Strong'un oyunculuğu olabilir, gerçekten çok kötü bir seçim ve kötü bir oyunculuk olmuş. İyi vakit geçirten, keyifli bir film. 

19Tufan03    01-04-2020 01:18 Id:8672


Sinefil

Suç filmlerinin başarılı temsilcilerinden ve benim de çok sevdiğim bir yönetmen olan Guy Ritchie'ten damaklarda Snatch ve Lock, Stock and Two Smoking Barrels tadı bırakan, başarılı senaryosu, git gide artan temposu ve başarılı oyunculukları ile izlemesi çok keyifli bir film The Gentlemen. Film; karakterleri tanıtırken acele etmemesi, izleyiciyi filmin 2. yarısında yaşanacak olaylara kadar gevşetmesi ve sonrasında bazı ters köşe sahneleriyle, izleyiciye keyifli anlar geçirtme görevini eksiksiz yerine getiriyor. Karakter çeşitliliği ve her karakterin kendine özgü hikayesi, klasik Guy Ritchie anlatısıyla birleşince, izleyiciyi özellikle suç filmleri düşkünlerini fazlasıyla memnun edecek bir film ortaya çıkıyor. Oyunculuklardan genel anlamda memnunum ama en çok Hugh Grant'ı beğendim, çok iyi oynamış. Sinemanın kısır döngüye girdiği, iyi film ve iyi suç filmi bulmanın zor olduğu bu dönemde ilaç gibi gelmiş çok başarılı bir Guy Ritchie filmi. Türü sevenlere kesinlikle tavsiye ederim. 7.8/10

ismail0100    11-04-2020 03:06 Id:8787


Uploader

Konuşmalardan sıkıldığım zamanlar olsa da genel olarak eğlenerek izlediğim bir film oldu.

Fragman / Trailer

Galeri