The Blue Elephant

(Mavi fil)

Yıl: 2006 | IMDB: |

Khan Kluay; ormanın derinliklerinde bağımsızca büyüyen meraklı, yaramaz, genç bir filin hikâyesidir. Kayıp babasına ait doymak bilmez merakının sonucunda maceraya sürüklenir. Göğüs germek zorunda kaldığı güçlükler ve zorluklar onu daha güçlü biri yaparken, olaylardan almış olduğu dersler ise onu cesaretli ve gururlu enerjik bir file dönüştürür. Aynı zamanda çok da iyi kalplidir.

Khan Kluay, bu zorlu yolculuğunda birçok değişik hayvanla karşılaşır ve onların yardımları sayesinde hem bir sürü güçlüğün üstesinden gelir, hem de tüm zamanların en büyük fili olmasına yardımcı olur.

Hayvanlar âleminden başka, Khan Kluay aynı zamanda insanlarla bir arada yaşamayı öğrenir ve fillerle insanlar arasındaki ilişkiyi anlar. Bu deneyim onu, savaşçı olarak katıldığı savaşta kendini feda etmesine yol açar.

Her ne kadar bu maceraya kayıp babasını bulmak için atılmışsa da, Khan Kluay yolculuğu sırasında dostluk, cesaret ve fedakârlık gibi daha anlamlı şeyler öğrenir. Aynı zamanda yeni keşfettiği bu kavramların aslında babasının ruhuyla ona geçmiş olduğunu ve her zaman kendisinin içinde var olduğunu fark eder. Asıl bu, Khan Kluay’ın maceradan çıkarmış olduğu derstir.
Aka: Mavi fil Dil: İngilizce, Tayca, Hintçe, Malay

Oyuncular

Khan Kluay - child

Chaba-Kaew - child

Older Khan Kluay

Older Chaba-Kaew

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Marong / Young Prince Naresuan / Mingyi Swa

Saeng-daa

Nuan / Cha / Cow

Kon Suay

King Narusean / Ajan / Officer

Leader of the Burmese

Kon Kluay

Matriarch Elephant / Dela

Khan Kluay (young)

Sang Da

Yönetmen: , Senaryo:
ÜLKE
Tayland
YÖNETMEN
SÜRE
79 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-04-30 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-10-23

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Videolar