Sukeban Deka

Yıl: 1991 | MAL: | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Asamiya Saki, okuldan uzaklaştırıldığı gibi hapse atılmış asosyal bir sukeban'dır. Polis içindeki gizli bir birimin şefi, kendisine polisin görev ve yetki alanı dışındaki okullarda işlenen suçları araştıracak, gerekirse de cezalandırıp tutuklayacak özel bir polis görevlisi olması karşılığında özgürlüğünü geri kazanmasını ve annesinin çarptırıldığı idam cezasının hapse çevrilmesine dair bir teklifle karşısına çıkar. Özgürlüğüne kavuşmayı zerre umursamayan uyumsuz ve saldırgan Saki kendisi için şantajdan farksız bu görevi istemeyerek de olsa kabul etmek zorunda kalır. Saki, uzaklaştırıldığı Takanoha Lisesi'ne bir transfer öğrenci olarak geri dönüşünde burayı bıraktığı gibi bulamaz. Mevki sahibi bir politikacı olan Goro Mizuchi'nin 3 kızı, okula gelir gelmez burada kendi kişisel amaçlarını gerçekleştirmeye çalıştıkları bir tür şeytan üçgeni kurmuştur. Kısa süre içinde Saki, uyuşturucu ticaretinden organize cinayetlere dek türlü suçu işleyebilecek bir üçlü ile karşılaştığını anlar. Dahası kesin deliller olmadığı sürece bu savaşında şimdilik yanlız olacaktır. Özgürlüğünün ilk gününde serserilerin elinden kurtardığı Junko Yuina adlı bir öğrenci ile arkadaş olan Saki kısa süre içinde onun için bir abla figürü haline gelir. Fakat okula musallat olan şeytan üçgeni Junko'yu da hedef almakta gecikmeyecektir. Saki, Junko'nun ani kayboluşu üzerine adalet ve intikam arasındaki bir ikilemde kalır: Seçeceği tercih ne olursa olsun, Saki artık Mizuchi kardeşlerin girilemez sandıkları dünyalarını yıkmak için gerekli olan savaşa artık geri dönmemek üzere başlamıştır bile. Bu yoldaki yegane silahları ise nefreti ve güçlendirilmiş seramikten yapılmış yo-yo'su olacaktır.

Aka: Delinquent Detective Dil: Japonca, İngilizce

Oyuncular

TV Announcer

Emi Mizuchi

Junko Yuina

Police Chief

Additional Voices

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Saki Asamiya / Sukeban Deka

Kyôichirô Jin

Remi Mizuchi

Additional Voices

Kyouichiro Jin

Nerdy Student

Gouzou Mizuchi

Gôzô Mizuchi

Additional Voices

Additional Voices

Vice Principal Jyuujou Numa, Dark Inspector

Remi Mizuchi

Additional Voices

Additional Voices

Ayumi Mizuchi

Emi Mizuchi

Additional Voices

Sanpei Nowaki

Yönetmen: Senaryo:
ÜLKE
Japonya, ABD
YÖNETMEN
SÜRE
50 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-04-28 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-12-16

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 2 SubRip 28-04-2017 22:53 Akuma_Blade Akuma_Blade 6
Sürüm: [Ondeed]
Not: Sukeban Deka Anime'sinin Ondeed sürümü için hazırladığım Türkça altyazıyı içerir. Dosya üzerinde denenmiştir. İyi seyirler.

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 2 SubstationAlfa 30-09-2017 20:27 Fansub Kornsky 1
Sürüm: [Ondeed] Not: Sukeban Deka - (01~~02)

Videolar