Still/Born

(Doğmamış)

Yıl: 2017 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1,

Mary yakında kucağına alacağı ikizleri için oldukça heyecanlıdır. O büyük gün geldiğinde ise sevinci yarım kalır, çünkü doğum sırasında bebeklerden biri hayatını kaybeder. Aile, acılarını içine gömüp tüm ilgilerini doğan çocuklarına gösterir. Mary, evde çocuğu ile ilgilenirken bir takım garip olaylar yaşamaya başlar. Başlarda durumu pek önemsemese de olaylar arttıkça korkmaya başlar. Yaşadığı olaylar hakkında araştırma yapan Mary, bebeğine görünmeyen bir varlığın musallat olduğundan şüphelenmeye başlar. Doğaüstü bir varlık Mary'nin oğlyu Adam'a musallat olmuştur ve onu almak için her şeyi yapmaya kararlıdır. Gönderen : @busillis
Dil: İngilizce

Oyuncular

Jack

Rachel

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Camera Technician

Birth Doctor

Dr. Neilson

Stroller Kid

Walking Mom

Birth Nurse 2

Female Doctor

Baby Charlie

Lamashtu

Richard

Cop 2

Birth Nurse 1

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Kanada
TÜR
SÜRE
87 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-02-09 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-01-20

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 23-03-2018 22:26 İSMET acaip0 63
Sürüm: YTS.AM Not: StillBorn (2017)

Karakadir 27-06-2018 09:06

Kendini izlettiren film kaliteli Tv filmleri kıvamında. Doğum sahnelerinden rahatsız olanlar varsa başlangıçta küçük bir sahne içeriyor. Ufak tefek öpüşme sahneleri dışında cinsellik ya da çıplaklık içermiyor. Zaman geçirmek amaçlı hafif bir korku-gerilim filmi izlemek isterseniz kız arkadaşınızla da izleyebilirsiniz.

Videolar

Galeri