Stan & Ollie

(Laurel ile Hardy)

Film   2018     Altyazılar: [1]   [2] [31-07-2018 -> 10-08-2020]

İlerleyen yaşları sebebiyle zayıflayan ve Hollywood komedi kralları oldukları altın dönemlerini geride bırakan ikili, geleceklerini belirsiz görmektedir. Sıkıntılı programın baskılarına rağmen, eşleri Lucille ve Ida'nın da desteğiyle, kendi başlarına iki kişilik bir turneye çıkarlar. İkili ülkede dört dönerken, katılımcılar hayal kırıklığı yaratacak kadar düşüktür. Ancak her zaman birbirlerini güldürebilirler ve performanslarının cazibesi de izleyicilere yansır. İkili böylece eski ve yeni pek çok hayranla tekrar bir araya gelir. İkilinin performanslarına duyduklarının yanı sıra birbirlerine olan sevgileri, yeryüzündeki hayranlarının kalplerindeki yerlerini güvenceye almalarını sağlar. Gönderen : @alpalp84

Yayın Tarihi: 21-10-2018 [1689] Aka:
  • Stan & Ollie
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Stan Laurel

Oliver Hardy

Lucille Hardy

Ida Kitaeva Laurel

Bernard Delfont

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Hal Roach

James Horne

Nobby Cook

Burgess

James Finlayson

Joe Schenck

Clapper Loader

Palladium Manager

Concierge Savoy

Mr. Miffin's Receptionist

Glass Bottle Inn Receptionist

Glasgow Empire Manager

Harry Langdon

Gordon Douglas

Stan's Lawyer

Doctor at Savoy

Holiday Camp Organiser

Cynthia - Mr. Miffin's Head of Production

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İngiltere, Kanada, ABD
YÖNETMEN
TÜR
Biyografi, Komedi, Drama, Aile ,...
SÜRE
98 Dakika
7.7 /10 - (7)

Con Vayne    26-03-2019 12:56 Id:5651


Kıdemli

Efsane ikilinin son dönemlerine dair, özellikle oyunculukları ile ön plana çıkan bir film ki steve cogan laurel karakterini çok güzel canlandırmış, bunca yıl geçmiş olmasına rağmen hala güldürüyorlar Devri geçmiş, beş parasız kalmış ikilinin artık film yapamaması üzerine britanya turnesine çıkıp sevilen filmlerine ait sahneleri tiyatrolarda oynamaları ve boş olan salonlara dikkat çekmek için halk içerisinde doğaçlama reklamlar yapmaları , kırıcı tartışmalarına dahi gülünmesi etkileyiciydi. Aklıma bazen yeşilçam emekçileri bazen Cem Karaca geldi, rahmetli bazen bir klavye ile turneye çıkmış, bazen uyduruk mekanlarda sahne almıştı, nedenini soranlara kazanda çorba kaynasın demişlti. Devri geçmiş olsa da bazı değerlerin kıynetini bilip sahip çıkmak gerek.

alpalp84    03-09-2019 05:30 Id:6648


Uzman

Sımsıcacık, dostluğu anlatan mükemmel bir film. Açıkcası vasat bir film bekliyorudum. Ana konusuda gerçeklerden alınmış. Hatta jenerik sonunda filmdeki bazı karelerin gerçek hayattaki kesitlerini gösteriyorlar. Dram ve duygusallık yüklü ama sürekli ikilinin komik sahneleriyle süslenmiş ufak ufak komikliklerinede denk geliyoruz. Çok duygulandım, çok tebessüm ettim. Saygıyla bu ikiliyi anıyorum. İnternnetten bu ikilinin videolarını bir miktar seyrettim. Adamlar ciddi ciddi hala güldürüyorlar. Şu anda çekilen komedi filmlerindeki cinsellik, dalga geçme gibi temalar olmadan saf komedi filmi yapmış adamlar. Hepsinin hala seyredilebilirliği var.  
https://youtu.be/bXBmUOjgWJE

Fragman / Trailer

Galeri

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 24-03-2019 21:44 konor konor 1025
Sürüm: Stan.and.Ollie.2018.BDRip.x264-DRONES | 720p.BluRay-YTS.AM

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 15-03-2019 06:04 BluRay oTToMaNeK 66
Sürüm: BluRay >>> DRONES | EVO | RARBG Not: [Scene Blu-Ray'den riplenmiştir.]

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 15-03-2019 06:03 BluRay oTToMaNeK 34
Sürüm: BluRay >>> DRONES | EVO | RARBG Not: [Scene Blu-Ray'den riplenmiştir.]