Soukou Kihei Votoms: Pailsen Files Movie

Yıl: 2009 | MAL: | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1,

"Red Shoulder"ın kurucusu Albay Pailsen, Sunsa Zaferinden sonra, bir takım ciddi suçlamalar sebebiylen mahkemeye çıkartılır. Red Shoulder'ın er seçimindeki acımasız uygulamalar ve nereye gittiği belli olmayan yükek harcamalar, delil olarak sunulmuştur. Mahkeme esnasına, İstihbarat Departma Başmüşaviri Fedok Wokkam, şimdiye kadar ortaya çıkmamış yeni deliller sunarak, sanığın, halen tehlikeli deneylerine devam ettiğini iddia etmektedir... Bu sırada, Lowmes Gezegeni'ndeki Merukian birlikleri, Balarant'a karşı kazanması oldukça güç bir çıkartma harekatında bulunmaktadır. Er Chirico Cuvie'de bu harekata katılanlar arasındadır... *Not: TV serisinin öncesini anlatan Roots of Ambition OVA'sından sonra yaşanan olayları anlatmaktadır. Serinin ilerisinde açıklanacak bazı bilgileri içerisinde vererek anlattığı için; ya TV Serisini bitirdikten ya da TV Serisinin 3/4'lük ( UOODO, KUMMEN ve SUNSA ) kısmını izledikten sonra başlanmalıdır.

UYARI: TV serisinin öncesini anlatan Roots of Ambition OVAsından sonra yaşanan olayları anlatmaktadır. Serinin İlerisinde Açıklanacak Bazı Bilgileri İçerisinde Vererek Anlattığı İçin: Ya TV Serisi Bitirdikten Yada TV Serisinin 3/4'lük ( UOODO, KUMMEN ve SUNSA ) Kısmını İzledikten Sonra Başlanmalıdır. "Red Shoulder"ın kurucusu Albay Pailsen, Sunsa Zaferinden sonra, bir takım ciddi suçlamalar sebebiylen mahkemeye çıkartılır. Red Shoulder'ın er seçimindeki acımasız uygulamalar ve nereye gittiği belli olmayan yükek harcamalar, delil olarak sunulmuştur. Mahkeme esnasında, İstihbarat Departma Başmüşaviri Fedok Wokkam, şimdiye kadar ortaya çıkmamış yeni deliller sunarak, sanığın, halen tehlikeli deneylerine devam ettiğini iddia etmektedir...Bu sırada, Lowmes Gezegeni'ndeki Merukian birlikleri, Balarant'a karşı kazanması oldukça güç bir çıkartma harekatında bulunmaktadır. Er Chirico Cuvie'de bu harekata katılanlar arasındadır... Gönderen : @Kornsky

Orijinal Başlık: Sôkô kihei Botomusu: Pêruzen fairuzu Gekijô ban

Yayın Tarihi: 17-01-2009 Aka:
  • Soukou Kihei Votoms: Pailsen Files Movie
  • Soukou Kihei Votoms: Pailsen Files - Gekijouban
  • Armored Trooper Votoms: Pailsen Files the Movie
Dil: Japonca

Oyuncular

Yönetmen:
ÜLKE
Japonya
YÖNETMEN
SÜRE
118 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-10-17

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:06 Kisiliksiz 1
Sürüm: Shinsen-Subs

Videolar

Galeri

Serinin Diğer Yapımları