Son Çıkış

Yıl: 2018 | IMDB: |

Tahsin, İstanbul'u betondan bir ormana çeviren inşaat firmalarından birinde, hayatından bezmiş bir şekilde mimarlık yapmaktadır. Bir gece, yıllardır görmediği ve artık Türkiye'nin güneyinde organik tarım yapan Siren'le karşılaşır ve büyülenmiş bir şekilde peşinden güneye gitmeye karar verir. Ertesi gün bavulunu hazırlar, işinden öfkeyle istifa eder ve havalimanına yola çıkar. Ancak üst üste aksiliklerle kendini bir anda sancılı kentsel dönüşüm geçiren bir semtte, meteliksiz ve telefonsuz bulur. Üstelik burası, Tahsin'in düne kadar parçası olduğu inşaat projesinin yapıldığı bölgedir... Her ne kadar Tahsin İstanbul'dan kurtulmak istese de, İstanbul onu bırakmaya hazır değildir!


Yayın Tarihi: 07-12-2018 Aka:
  • Siren's Call
Dil: Türkçe

Oyuncular

Elif

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Siren

Okeyci

Insaat Güvenlik

Taksici

Seyyar Satici

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
SÜRE
Kayıt Yok
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-10-30 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-09-23

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

palëhárma 23-02-2019 02:41 Id:5404

Şahsen akışından hoşlandım ama keşke böyle mutlu sonla bitseydi dedim. Ramin Matin'in aklında daha gerçekçi bir mesaj varmış*, buna da hak versem de açıkcası üzdü beni film bittikten sonra. Yine bu yüzden Tahsin boğuştuğu sorunsallardan sonra ayakkabılarını çıkarıp giderken bitmesini istedim. Böyle de güzel olmuş tabii ama psikolojim bozuldu cidden. O kadar ciddi bir film de değildi oysa ki. Genelinde eğlendim yine de. Bazı karakterler de abartı olmuş ama düşününce neden olmasın ki?

Videolar

Galeri