Sofra Sırları

Yıl: 2018 | IMDB: |

Neslihan hayatını kocasına ve evine adamıştır. İstanbul'da doğup büyüdüğü halde, kocasının işi yüzünden hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiştir. Yıllardır çok sakin, hiçbir olağanüstü olay olmayan uzak taşra şehrinde yaşamaktadırlar.Neslihan utangaç, sevimli bir kadındır. Günü akşama ne pişireceğini düşünerek geçer. Çok da iyi bir aşçıdır. Kocası aile dostları, Neslihan'ın yemeklerine çok düşkündür. Neslihan'in çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri ona çevirir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika'da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser, Neslihan'ın bir şeyler çevirdiğini ve peş peşe cinayetlerde parmağı olduğunu anlar ama bir türlü gerçek bir kanıt bulup Neslihan'ı yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker gibi, son derece masum hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.
Gönderen : @Tuğrul Akça
Dil: Türkçe

Oyuncular

Yönetmen: , Senaryo: Yapımcı: , , ,

ÜLKE

Türkiye

YÖNETMEN

TÜR

Komedi

SÜRE

103 Dakika

Oluşturulma Tarihi: 2017-09-14 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-06-23

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Franz_K 22-06-2018 10:06

Türk sinemasının en güzel seri katilini izlemek isteyenlere...
İzlediğim her filminden keyif aldığım Türk bağımsız sinemasının “auteuer”lerinden Ümit Ünal’ın tiyatro izliyormuş keyfi veren ve gerek hınzır senaryosuyla, gerek kurgusuyla, gerekse usta oyunculuklarla oldukça güzel zaman geçirten son filmi. Demet EVGAR’ın başarıyla canlandırdığı kocasının sözünden hiç çıkmayan, kendisine uygulanan psikolojik ve fiziksel şiddeti kanıksamış, aldatıldığını öğrense bile tepki göstermeyecek kadar duyarsızlaşmış, kocasının peşinden kasaba kasaba dolaşmaktan tüm yaşam enerjisini kaybetmiş, umutsuz ev kadını Neslihan’ın bir intikam meleğine dönüşümünün temposunu ve merak duygusunu hiç kaybetmeyen, bir çırpıda izlenecek, karanlık ancak bir o kadar da komik hikâyesi Sofra Sırları. 7,5/10

Videolar