Sivas

Yıl: 2014 | IMDB: |

11 yaşındaki Aslan adlı bir çocuk ile Sivas isimli bir dövüş köpeğinin, bozkırda geçen hikayesini anlatan “Sivas”ın başrollerinde; Doğan İzci ve Çakır yer alıyor. Ana oyuncuların neredeyse tamamının, Yozgat Yerköy’de yaşayan halktan oluştuğu filmde; Muttalip Müjdeci, Hasan Özdemir, Ezgi Ergin, Furkan Uyar ve Hasan Yazılıtaş’a, profesyonel oyuncular Ozan Çelik, Banu Fotocan ve Okan Avcı eşlik ediyor. Gönderen : @PaRaNoYa7

Yayın Tarihi: 03-09-2014 Dil: Türkçe

Oyuncular

Teacher

Sivas

Ayse

Mother

Aslan

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Village Headman

Osman

Sahin

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Almanya, Türkiye
YÖNETMEN
SÜRE
97 Dakika
5.7 /10 - (6)

Oluşturulma Tarihi: 2017-03-21 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-07-17

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

alpalp84 07-07-2019 01:07

Ufak tefek eksikliklere rağmen gayet güzel bir yapımdı. Anadoluyu hep trakya ile, ege ile veya Gaziantep civarı ile şekillendirmeye alışmış sinema sektörümüzden birde gerçek taraflarını görüyoruz. Çamurlu yollar, çocukların köpeklerle içli dışlı olmaları... hemen hemen herşeyi gerçekten olan şeyler. Apartman dairesinde büyüyen neslimiz için olmasa bile eski nesil her sahnede birazda kendini görecektir. Baş roldeki çocuk ilk ve tek filmde oynamasına karşın bence üstün oyunculuk sergilemiş. Sonunu bence tam bağlayamamışlar. Ayrıca bayanlar için bir film değil bence. Erkek dünyası üzerinden giden küfürler, köpek dövüşleri, büyük insanların muhabbetleri... Esasında bir film değil, anadoludaki yaşantıdan bir kaç günü alıp aynen sinemaya aktarmışlar. Bunuda güzel becermişler.

Videolar

Galeri