Satan's Rhapsody

Yıl: 1917 | IMDB: | Altyazılar: İngilizce 1

Yaşı bir kadın olan Lady Alba gençliğine özlem duymaktadır. Eski güzelliğine geri dönebilmek için Mephisto ile bir anlaşma yapar. Buna göre aşktan uzak durması karşılığında gençliğini kazanacaktır. Alba gençliğine kavuşur. Gençliğinin tadını çıkardığı günlerden birinde iki kardeş ile tanışır. Çok geçmeden bu iki kardeş ona aşık olacaktır. @bonafide

Aka: Rapsodia satanica Dil:

Oyuncular

Contessa Alba d'Oltrevita

Tristano

Mephisto

Sergio

Mephisto

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Yönetmen: Senaryo:
ÜLKE
İtalya
YÖNETMEN
SÜRE
55 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-05-16 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-01-19

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-05-2017 22:32 Fansub bonafide 2
Sürüm: 25 fps arte TVRip ile uyumlu

bonafide 17-05-2017 11:05

Yaşı bir kadın olan Lady Alba gençliğine özlem duymaktadır. Eski güzelliğine geri dönebilmek için Mephisto ile bir anlaşma yapar. Buna göre aşktan uzak durması karşılığında gençliğini kazanacaktır. Alba gençliğine kavuşur. Gençliğinin tadını çıkardığı günlerden birinde iki kardeş ile tanışır. Çok geçmeden bu iki kardeş ona aşık olacaktır.

Filmden sevgili @JaguaR sayesinde haberim oldu. Anladığım kadarıyla filmin kullanılan renklendirme teknikleri ve diğer birtakım özellikleriyle ayrı bir yönü var. Ancak sıradan izleyici olarak bunların tahlilini yapmam pek mümkün değil. Güzel bir Faust uyarlaması olduğunu söyleyebilirim. Klasik müzik de ayri bir tat katmış tabi.

Puanım : 7.7/10

Videolar

Galeri