Red Joan

Film   2018    

İngiliz doğumlu olan Joan Stanley, Sovyet ve Komünist parti sempatizanıdır. İngiliz devlet memuru olarak görev yapan Joan, 1930’larda KGB tarafından çalıştırılmaya başlandı. Bu dönemde nükleer bomba ile ilgili sırları başarılı bir şekilde Sovyetlere taşıdı. Joan'ın aktardığı bilgiler sayesinde Sovyetler Birliği, batıya ayak uydurarak onlarla atom bombası konusunda yarışır hale geldi. Gerçek bir hikayeden esinlenilerek uyarlanan filmde, 50 yıldan fazla bir süredir casusluk yapan Joan Stanley’in hayatı anlatılıyor. Filmde, tarihteki en etkili casuslardan olan ve bunu uzun yıllar gizlemeyi başaran Joan Stanley’in, 18 yaşındayken Cambridge’de fizik eğimine başladığı dönemden MI5 tarafından yakalanmasına kadar geçen süreç ve büyük aşkı Leo ile ilişkisi ele alınıyor.


Yayın Tarihi: 07-09-2018 Aka:
  • Red Joan
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Joan

Ms Hart

Mr. Adams

Joan's Neighbour

Young Joan

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Kharak

Heckler

Nick

Waitress

Uniformed Policeman

Security Guard

Donald

Clement Attlee

James Chadwick

Naval Captain

Taylor Scott

Peter Kierl

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İngiltere
YÖNETMEN
TÜR
Biyografi, Drama, Tarih, Romantik
SÜRE
101 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 24-08-2018 - Son Güncelleme Tarihi: 25-05-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

ercu.tr    20-07-2019 12:12 Id:6384


WW II savaşı bitmek üzere yaşanmış  hikaye güzel bir drama olarak süslenmiş eksik fazla bir şey görmedim süre kullanımı ve anlatım güzel.  8/10

Videolar

Galeri