Rampage

(Rampage: Büyük Yıkım)

Yıl: 2018 | IMDB: |

Primatolog Davis Okoye (Johnson) doğumundan beri ilgilendiği, aralarında sarsılmaz bir bağ kurduğu inanılmaz zeki gümüş sırtlı gorili George’u herkesten uzak tutmuştur. Ama bir düzenbazın genetik deneyi bu tatlı maymunu hırçın ve devasa bir boyuta dönüştürmüştür. Daha kötüsü buna benzer değişime uğramış yeni hayvanlar da keşfedilmiştir. Bu değişime uğramış yırtıcı hayvanlar Kuzey Amerika’nın içine kadar gelerek ve karşılarına çıkan her şeyi yok etmekdedir. Okoye itibarsız genetik mühendisiyle birlikte çalışarak bir panzehirle hem Dünya’yı hem de en yakın arkadaşını kurtarmak için mücadele edecektir.
Gönderen : @Tuğrul Akça
Aka: Rampage Dil: English, Spanish

Oyuncular

Agent Russell

Davis Okoye

Claire Wyden

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Dr. Kate Caldwell

Zookeeper

George

Zoo Girl

Kate's Brother

FBI Agent

Scuba Diver Girlfriend

Navy Officer

USAF Pilot / Tobias Denny

Teacher

Communications Officer

Yönetmen: , Senaryo: Yapımcı: , , , , ,

ÜLKE

USA

YÖNETMEN

SÜRE

107 Dakika

Oluşturulma Tarihi: 2017-04-13 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-04-27

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Marvoldo Riddle 13-04-2018 08:04

Filmi bugün sinemada IMAX olarak izledim, ve eğer imkanınız varsa da IMAX olarak izlemenizi öneririm. Rampage için aslında ortalama bir aksiyon filmi olmuş diyebilecekken CGI'nın çok çok iyi kullanılmış olması onu diğer ortalama diyebileceğimiz aksiyon filmlerinden bir tık üste taşımış. Film oldukça sürükleyici ve heyecanlıydı abartı ve gereksiz olan hiçbir şey yoktu, diyaloglar olsun, aksiyon sahneleri olsun, her şey kıvamındaydı, beklediğimi buldum ben filmden iyi ki sinemada izlemişim diyorum :)
7/10

Putte 14-04-2018 11:04

Film beklentimle örtüştü diyebilirim. Efektler, görsellik, ses doyurucuydu. Aksiyonbun yanında komedi dozu da yerindeydi. Albino gorile bayıldım açıkçası. Dwayne Johnson beğendiğim ve izlemekten keyif aldığım bir oyuncu. Ortalama bir beklentiyi her zaman karşılayabilecek bir performansa sahip. Dev albino gorilimizin parmaklarıyla yaptığı espriler de cabası. Sıkılmadan izledim.7 /10

ercu.tr 16-04-2018 09:04

Türünün iyisi olan bir yapım. 

Videolar

Galeri