Private Property

Yıl: 2006 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Anne ve kadın olmak arasında kalmış, içindeki yaşlanma korkusuyla hafif nevrotik bir kadın (Isabelle Huppert) ve zıt kişiliklere sahip ikiz oğulları. Bu temel karakterler üzerinden anlatılan bir öykü Nue Propriété.


Orijinal Başlık: Nue propriété

Yayın Tarihi: 01-09-2006 Dil: Fransızca

Oyuncular

François

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Gerda

Ami de Jan

Amie de Jan

Enfant amis 1

Enfant amis 2

Gerda as a child

Ami de Thierry

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Belçika, Fransa, Lüksemburg
YÖNETMEN
SÜRE
95 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 17-02-2017 - Son Güncelleme Tarihi: 07-11-2019

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 25 1 SubRip 17-02-2017 21:44 Orkan 2
Sürüm: iAPULA, DBZ

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-02-2017 20:42 DVD-Rip 0
Sürüm: iAPULA

Franz_K 06-11-2019 07:43 Id:7093

Bu gün Huppert günü. İzlediğim her Huppert filminde hayranlığım bir kat daha artıyor. Buna sebep Hupert'in muhteşem oyunculuğu ve karakter yaratmadaki başarısı değil sadece. Her filminde birbirinden depresif, bunalımlı, saplantılı, çok özgün arıza karakterler yaratıyor oluşu. Elle, Things to Come, Ma Mére, La Pianiste, La Cérémonie, Une Affaire de Femme, Violette Noziére en iyi örneklerden... Bu filmlerin her birinde oldukça sıra dışı ve özgün; bir o kadar da insan ruhunun en gizli, en derin ve ürkütücü taraflarını ortaya koyan karakterlerle seyirci karşısına çıkmış Huppert.
Nue Propriété'de de benzer çizgide; on yıldır kocasından ayrı, birbirine zıt karakterde iki yetişkin oğluyla yaşayan orta yaş bunalımındaki Pascale karakterini canlandırıyor Huppert. Ömrünü çocukları için harcayan Pascale'ın yaşamın elinden kayıp gittiğini fark ederek kendisi için bir şeyler yapmaya karar vermesi üzerine iki oğlu, eski eşi, hatta sevgilisi ile yaşadığı gerilim filmde çok güzel aktarılmış. Haklı ile haksızın seyircide sürekli sogulatıldığı film sağlam bir finalle de hafızalarda yer tutacak cinsten.
9,0 /10

Videolar

Galeri