Papa to Kiss in the Dark

Dizi  2005      

Mira, ünlü bir aktör olan babası Kyousuke'ye aşıktır. Bu arada liseye başlamıştır ve çocukluk arkadaşının ona aşık olduğunu farkeder. Kyousuke'nin aslında babası olmadığını öğrendiğinde ise bunalıma girer. Peki Kyousuke kimdir ve gerçekten başkasıyla evlenecek midir? Gönderen : @benteksizhepin

Yayın Tarihi: 23-11-2005 Aka:
  • Papa to Kiss in the Dark
  • Papato: Kiss in the Dark
  • Papa and Heart: Kiss in the Dark
Dil: Japonca Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Takayuki Utsunomiya (voice) unknown episodes

Mira Munakata (voice) unknown episodes

Kyosuke Munakata (voice) unknown episodes

Yönetmen:
ÜLKE
Japonya
YÖNETMEN
TÜR
Animasyon, Komedi, Romantik
SÜRE
26 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 02-08-2019 - Son Güncelleme Tarihi: 05-08-2019

Altyazılar

SEZON SEÇİMİ

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

benteksizhepin    03-08-2019 06:20 Id:6451


Moderator

 Ana karakter on beş yaşında ki Mira; ana olay ünlü bir oyuncu olan babası Kyousuke’ye aşık olması ve onu herkesten çok kıskanması. Çok tatlı olduğundan mı nedir liseye başladığında çocukluk arkadaşı Kazuki’yle aynı sınıfa düşerler ve onun da Mira’ya aşık olduğu ortaya çıkar, Mira’yı da o kıskanır. Bu da yetmez okulun öğrenci konseyinin yakışıklı başkanı Takayuki’de onunla yakından ilgilenmeye başlar ve sayesinde bu yılının eğlenceli geçeceğini söyler. Sonra babasıyla ilgili kendince acı gerçeği öğrenir ve çok üzülür. Bu da yetmez annesi ortaya çıkar. Bir üvey abisi olduğunu öğrenir üstelik onu da tanımaktadır. Bir de babasının evlenmesi gündeme gelmesin mi. Kısacası sürprizlerle dolu, olaylar olaylar ve kimin eli kimin neresinde belli değil. Pek eğlenceli, komik, açık sayılabilecek sahneler içeren ve ensest dokundurmalarıyla maruf klasik bir yaoi. Bu OVA 30’ar dakikalık 2 bölümden oluşuyor.
Anime ile ilgili Blog sayfam.

Videolar

Galeri