Overlord

(Overlord Operasyonu)

Yıl: 2018 | IMDB: |

Overlord Operasyonu'nun hikayesinde, 2. Dünya Savaşı'nda, müttefik güçlerin Normandiya'ya asker çıkarması yapacağı günün arifesinde, bir grup Amerikalı paraşütçü, düşman hattının arkasında bırakılır. Askerlerin buraya bırakılmasının amacı saldırının başarısı için önemli bir görevi gerçekleştirmektir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Nazi işgali altındaki köyde, sadece bir askeri operasyondan fazlasının olduğunu fark ederler. Gönderen : @Restof
Aka: Overlord Dil: İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca

Oyuncular

Boyce

Wafner

Tibbet

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Rosenfeld

Grunauer

Dr. Schmidt

Murphy

Mrs. Lesner

Scherzer

Chloe's Aunt

French Mother

German Officer

Navigator

German Soldier

German Soldier

Young Man

Re-Animated Woman

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
YÖNETMEN
SÜRE
110 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-07-18 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-01-21

Çeviri Duyuruları

Enes_Biga

Son Güncelleme: 13-11-2018 09:04

Çeviri Notları: Overlord 2018 720p HDCAM-1XBET,

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Kill Master 14-11-2018 09:11

Film başlarda olabilecek bütün klişeleri yaşadı. Seyirciyi klişelere bağladıktan sonra "kesin olur" dediğiniz şeyler olmamaya başladı. Filmi merak edip izlemeniz için anlatmam gereken bazı yerleri şu an anlatamıyorum. Çünkü o ayrıntılar filmi beğenmenizi sağlayacak. 
Artı yanlarını sayamıyorum. Dediğim gibi, filmi sevmenizi sağlayacak şeyler onlar. Ama birkaç eksi yazabilirim buraya. Mantık hataları vardı. Mesela asker yoldan geçerken ileriden bir araba geliyor ve farları bizim askeri 1-2 saniyeliğine aydınlatıyor. Ancak askerimiz yolun dibindeki ufacık çimlerin üstüne atlayarak kendini kurtarabiliyor. Hadi onu geçtim. Yine aynı asker, bir arabanın altından geçip, şoför koltuğunun hizasına denk gelen bir kapıdan girecek. Giriyor da. Girmeden hemen önce araç geri geri gitmeye başlıyor ve bizimki içeri girmeden hemen önce çok çok rahat görebileceği bir açıda oluyor. O sırada içimden "La nasıl görmüyon!" dedim. 
Neyse. İzlenesi bir film ve bildiğimiz zombi filmlerinden farklı. Tavsiyemdir.
7/10

Putte 19-11-2018 09:11

Filmin bende ilk dikkatimi çeken özelliği kebapçıalrdaki fix siparişim gibi olmasıydı: Ortaya karışık! Nerdeyse pek çok tür harmanlanmış. Aksiyon, Savaş, Gizem, Korku, Bilim Kurgu türleri ilk aklıma gelenler. Mesela filmin 20 dk sı için sağlam savaş filmi diyebilirim. Gerçekten güzel kurgulanmış. Sonra aksiyon devam ederken Gizem e dalış başlıyor. Arkasından korku türü geliyor. Sonlara doğru hepsinden ortaya karışık oluyor. Son tahlilde pek çok açıdan klişe bir zombi filmi denilebilir. Tarih, mekan ve sunu farklı oldukça. Kendini izlettiriyor, tavsiye ederim.7.5 /10

akar1m 21-11-2018 04:11

Filmi beğenerek izledim ve bünyesinde çok farklı türleride(korku, gerilim, savaş) barındırıyordu. 6/10

Videolar

Galeri