Organize İşler Sazan Sarmalı

Yıl: 2019 | IMDB: |

İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir. Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir: Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur?


Yayın Tarihi: 01-02-2019 Dil: Türkçe

Oyuncular

Asim Noyan

Sari Saruhan

Lerzan Berrak

Nazli Noyan

Ariza Riza

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Taklaci Ziya

Pokemon Ersin

Dombili Hayri

Bahadir

Naim Kulunç

Taci

Commissar

Nektar

Sitki

Wedding Officer

Kunduz

Barbut Hüseyin

Cezerye

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
121 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-10-04 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-02-18

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

morgoth 12-02-2019 12:02

Film bir hikaye anlatıyor. sınıf olarak aksiyon drama komedi geçmesi önemli gelmiyor. İçinde birçok durum olan bir hikaye. Herkes payına düşeni güzel bir şekilde yapmış. Aksiyonu esprisi hüznü beceri saflık birarada olan bir film. Başka filmlerle kıyaslamak doğru gelmiyor. Bana kalırsa güzel bir hikaye anlatılmış. Nedense bana “Ağır roman”ı hatırlattı. Güzel olmuş.

Kill Master 14-02-2019 01:02

Kıvanç Tatlıtuğ çok ama çok iyi bir oyunculuk çıkarmış. Gerçekten filmin önde gelen 2 isminden biri. Diğeri de Ezgi Mola. Diğer oyunculukların iyi olmama sebebi Erdoğan'ın yeni ÇGHB2'sinin acemi kadrosunun oynaması olabilir.
Film olmamış. Film komedi filmi olmamış. Güldürmeyen orta düzey bir film çıkmış ortaya. Konu kötü, anlatım kötü, çoğu oyunculuk kötü ve hatta bunlardan biri de Yılmaz Erdoğan! Bu adama kötü oyuncu demek üzüyor ama bu filmde öyle olmuş. Sadece Sarı Saruhan'ın gülüşü insanı gülümsetiyor. Filmin en komik şeyi oydu diyebilirim.
Benim için 5/10

Erkan 17-02-2019 07:02

Efendim sinemada gösterimdeyken netflix'e gelmesine sinirlenen "izlemiş" kitlesi var, haklılar da. Lakin sinema sinemada izlenir gerçeği biraz olsun içinizi soğutsun. Netflix'e geldiğine ben de çok sevindim . Neyse filme gelelim. İstanbul'umuzun açılış sekansındaki yüksek çözünürlük ve kamera çekim marifetiyle verdiği keyif çok hoşuma gitti. Yılmaz Erdoğan bazı yürekleri soğutamasa da belli bir kaliteyi hep sunmuştur. Beğenirsiniz beğenmezsiniz, ama ne derler? Sezar'ın hakkı sezar'a. Ee tabi beklenti yüksek olunca taşlama isteği de varsa en ufak gediğe taşı sıkıştırma hamlelerinden uzak durmak mümkün olamayabiliyor. Yer yer yılmazvari nükteler, üzerinde düşünülmüş ve çalışılmış diyaloglar ikna ediciydi. Kıvanç'a denk geldiğim pek yoktur ama kendisinden habersiz de değilim, üzerine düşeni layıkıyla yapabilmiş. İzleyin keyfini çıkarın. Ben öyle yaptım. Erdal Tosun'a vefa için teşekkürler. 

Videolar

Galeri

Serinin Diğer Yapımları