Ogre Slayer

Yıl: 1995 - | MAL: | IMDB: | Altyazılar: İngilizce 1

“Uzun zaman önce bir hayalet tarafından şekil verilen genç bir vücut doğar. Vücut şeytan tarafından doğmasına karşın, saf şeytan kanına sahip miydi bilinmez ama kendi türünü öldürmesi için sorumluluk alır ve görevini yerine getirebilmesi için hayaletleri öldürme gücüne sahip bir kılıca sahip kılınır. İnsanlar ve hayaletler tarafından Onikirimaru olarak adlandırılan genç, eğer yapabilirse bütün Dünya’yı hayaletlerden temizlemeye çalışacak ve gerçek bir insan olabilecektir.”

Karanlık bir sokakta kötü bir hayalet tarafından kovalanırken kurtarılan genç bir kız olayın şokunu atlatamaya çalışırken, efsane bunu söyler. Onikirimaru tarafından o gece yaşadığı ve gördüğü her şeyi unutması, ancak üç yıl sonra yeniden hatırlaması söylenir. Genç kız ara sıra gördüğü bu korkunç kâbus yüzünden zor anlar geçirmektedir ve üç yılın ardından artık içindeki hayalet uyanmaya başlamıştır. Genç kız, farkında olmasa da yeniden ruhsuz ve hiçbir yaşam belirtisi göstermeyen Onikirimaru ile tekrar karşılaşacaktır.
Aka: Onikirimaru Dil: Japonca

Oyuncular

Ogre Slayer

Ogres

Kyoko

Ijuin

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Additional Voices

Additional Voices

Onikirimaru

Harumi

Priest

Setsuko

Yönetmen: , Senaryo: Yapımcı: , , ,
ÜLKE
Japonya
YÖNETMEN
SÜRE
60 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-04-16 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-10-16

Altyazılar

SEZON SEÇİMİ

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir
1. Sezon Ogre Slayer Altyazıları

S:1-B:Paket İngilizce Altyazı
İngilizce 29.97 4 SubRip 01-10-2017 21:04 Fansub Kornsky 2
Sürüm: [Digi-Anime] Not: Onikirimaru - (01~04) (0)

Videolar