Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's Report

Yıl: 1998 | MAL: | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1,

Shiro'nun RX-79 [G] Gundam'ının Himalayalar'da Aina'nın Apsalus II'si ile tehlikeli karşılaşmasının ardından Shiro'nun son anda ölümden dönmesi ve Gundam'ının neredeyse kullanılmaz hale gelmesinin ardından üsse dönüşüyle dostları tahmin edemeyeceği bir gelişme ile karşı karşıya kaldı. Alice Miller adlı bir istihbarat ajanı Shiro'nun Zeon pilotu Aina Sakhalin ile işbirliği içinde olduğu yönünde bazı kanıtlara ulaşmıştı ve üstleri de bu suçlama karşısında Shiro'yu yanlız bırakmıştı.

Shiro her ne kadar savaşma nedenini ve savaşın başından beri yaşadıklarını geri dönüşlerle mahkemeye anlatıyor olsa da film OAV serisinde yeralmayan yeni sahneler de içeriyor. Filmin bize tanıttığı yeni karakterimiz Alice Miller ise, Federasyon ordusunun istihbarat biriminde görevli olan ciddi ve herkese kolayca güvenmeyen profesyonel bir ajandır. Shiro’nun Aina ile olan ilişkisi nedeniyle casuslukla suçlanmasının sonucunda Federasyon tarafından bu işi araştırmasıyla görevlendirilen Miller başlarda Shiro’nun casus olmasından şüpheleniyordu. Ancak beklenmeyen olaylar ve Shiro'nun ifadeleri sonrasında neticesinde hayatında belki de ilk kez sezgilerinde yanıldığını anlayacaktı.
Aka: Kidou Senshi Gundam: Dai 08 MS Shotai - Miller's Report Dil: Japonca

Oyuncular

Additional Voices

Hige

Soldier B

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Arth

Additional Voices

Cmdr. Alice Miller

Chibi

Eledore Massis

Additional Voices

Terry Sanders

Gineas Sahalin

Shiro Amada

Boon Abusuto

Aina Sahalin

Pilot of Federation Army

Additional Voices

Jidan Nickard

Yönetmen: , Senaryo: Yapımcı: , , , , ,
ÜLKE
Japonya
YÖNETMEN
SÜRE
51 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-04-16 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-10-23

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 16-04-2017 16:54 Akuma_Blade Akuma_Blade 10
Sürüm: [OZC]
Not: Mobile Suit Gundam: 08th MS Team serisinin ara filmi Miller's Report'un OZC rip'i için hazırladığım Türkçe altyazıyı içerir. (8. ve 9. bölümler arasında izlemeniz tavsiye edilir) Dosya üzerinde denenmiştir. İyi seyirler.
(0)

Videolar

Galeri

Serinin Diğer Yapımları