Miss Stevens

Yıl: 2016 | IMDB: | Altyazılar: İngilizce 1

Bir öğretmen, devlet tiyatro yarışmasında lise öğrencilerinden oluşan bir gruba refakâtçi olmuştur. Gönderen : @burak_fertek

Dil: İngilizce

Oyuncular

Miss Stevens

Margot

Principal Alvarez

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Walter

Stage Manager

Other Student

Miss Conway

AAA Guy

Front Desk Lady

Waiter

Head Female Judge

Male Judge

Trevor

Mechanic

Billy's Dad

Billy's Mom

Head Judge

Guy Next to Her

Jordan Hargrove

Margot's Mom

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
86 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-03-25

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 17-02-2017 20:42 TV-Rip 8
Sürüm: CtrlHD Not: Miss.Stevens.2016.1080p.WEBRip.DD5.1.x264-CtrlHD

benteksizhepin 04-04-2018 10:04

Miss Stevens (Lily Rabe) 29 yaşında lisede İngilizce öğretmenidir. Üç öğrencisiyle bir tiyatro yarışmasına katılmak için yola çıkarlar. Yarışmanın yapıldığı otelde birlikte geçirdikleri hafta sonu yaşananlar, filmin konusu. Yarışma önemlidir çünkü içlerinden biri ödül alırsa okullarında tekrar tiyatro kulübü açılacaktır. Öğrencilerden Billy (Timothée Chalamet) okul idarecilerince sorunlu olduğu düşünülen, ilaç tedavisi gören, bazen enerjik bazen sinirli biri. Ama yetenekli ve akıllı bir öğrenci. Margot (Lili Reinhard, Riverdale’in cici kızı), fazla yeteneği olmasa da tiyatroya aşık ve bu sayede bu yolculukla ilgili sorunları çözen kişidir. Sam (Anthony Quintal) çok tatlı gay bir karakter. Onun derdi de bu yolculukta internetten bir partner bulmak. 
 
Bu dört benzemezden, kendilerini baş belası olarak gören, yalnız ve hiç arkadaşı olmayan Miss Stevens ya da öğrencisinin seslenmek istediği adıyla Rachel ile Billy’nin yolu bu ortak noktaları nedeniyle daha özel bir şekilde çakışır. Genç ve yalnız bir öğretmen için meraklı haraketli gençlerle birlikte olmak zordur. Rachel bir aktris olan annesinin ölümüne hala üzülmektedir. Billy bu konuda onu dinler, teselli etmeye çalışır. Hatta ağlayacak bir omuz sunar ona. Bir yetişkin olmasına rağmen bu çocuğa karşı koymak zor gerçekten. Saf sevgiyle ilgili son replik çok vurucuydu.
 
Miss Stevens - İlaçlarınla ilgili ailenle konuşmalısın. Tekrar kullan demiyorum. Sadece onlarla konuş diyorum. Seninle ilgilenmelerine izin ver. Aile bunun içindir. 
 
Billy - Siz de…
 
Miss Stevens - Ne
 
Billly - Biri sizinle ilgilenmeli.
 
Çok büyük bir olay örgüsü yok. Basit, sıradan yaşanmışlılar işleniyor samimiyetle. Teknik açıdan bir yenilik vadetmiyor ama sakin sessiz, güzel görüntüler eşliğinde anlatıyor derdini. Böyle filmleri severim. Timothée Chalamet olağanüstü yeteneğiyle kaplıyor ekranı yine.

Videolar

Galeri