Mirage

Yıl: 2018 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Uzay-zamandaki bir sorun sayesinde 25 yıl önceye giderek bir oğlanın hayatını kurtaran Vera, bu nedenle kendi kızını kaybedince onu geri getirmek için mücadele eder. Gönderen : @DeanJames

Orijinal Başlık: Durante la tormenta

Yayın Tarihi: 13-11-2018 Dil: İspanyolca

Oyuncular

Vera Roy

Inspector Leyra

Ángel Prieto

David Ortiz

Clara Medina

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Aitor Medina

Hilda Weiss

María Lasarte

Úrsula

Román

Nico Lasarte (12 años)

Doctor Fell

Inspectora Dimas

Mónica

Dra. Sardón

Gloria Ortiz

Aitor Medina (12 años)

Profesora Miranda

Nico Lasarte (15-19 años)

Conductor Accidente

Jefe Mudanzas

Lidia Recepcionista

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İspanya
YÖNETMEN
SÜRE
128 Dakika
7.1 /10 - (8)

Oluşturulma Tarihi: 23-11-2018 - Son Güncelleme Tarihi: 22-03-2019

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 24 1 SubRip 22-03-2019 11:33 Net-Rip oTToMaNeK 809
Sürüm: Durante la tormenta.2018.WEBRip Not: [FORCED altyazı dahildir.]

İngilizce Altyazı
İngilizce 24 1 SubRip 22-03-2019 11:33 Net-Rip oTToMaNeK 33
Sürüm: Durante la tormenta.2018.WEBRip

alpalp84 24-03-2019 07:04 Id:5635

Zaman çizgisinin kırılması hakkında yapılan ilginç filmlerden bir diğeri olmuş. Fırtınalı bir gecede TV'ye takılan eski kasetler 20 sene önce yapılan bir cinayette ölen çocuğu gösterir. Kadın kahramanımız çocuğu uyarır, ölmez ve akabinde zaman çizgisi yeniden şekillenir. Konu böyle olunca tabi işler ilginçleşmeye başlar. Bir sürü güzel örneği var, inanın bu filmde çok iyi. Fakat bu filmlerde sevilen herşeyin anlatılmayıp izleyicinin teori üretmesi olayı malesef olmuyor. Zira herşey açıklanıyor, sonu mutlu bitiyor, ucu açık birşey bırakmıyorlar. Bunu yapsalardı eminim yıllara damga vuracak bir film olabilirdi.

Franz_K 30-03-2019 02:13 Id:5682

El Cuerpo ve Contratiempo’nun yönetmeninden “zamanda kırılma” gibi sinemada çokça işlenmiş bir temayı İspanyol tarzı ile ele alan, seyircide yarattığı merak ve heyecan unsurunu sürekli diri tutan ortalamanın biraz üstünde bir Netflix filmi Durante la Tormenta. Mantık hatalarına açık ve seyirciyi ikna etmenin zor olduğu böyle bir temada bir film çok yeni bir şey söylemiyorsa -ki bu film de çok yeni şeyler söylemiyor- o filmi sıradan olmaktan kurtaracak bir şeylere ihtiyaç vardır. Durante la Tormenta, bu ihtiyacını İspanyol tarzı çetrefilli, sürprizlerle ve bulmacalarla dolu kurgusuyla karşılıyor. Doğal olarak zamanda kırılma temalı Hollywood filmlerine oranla oldukça özgün sayılabilecek bir film olarak çıkıyor karşımıza. Ancak İspanyol tarzının getirdiği kendi içinde klişe, genel anlamda özgün bu tarz; filmi benzerlerinden bir tık yukarı taşırken seyirciyi tahmin edilebilirin dışında bir sonla şaşırtmak için kurgulanan senaryodaki aşırı zorlama tavır yüzünden özellikle son çeyrekte bir hayli yapmacık duruyor. Tüm eksik taraflarına rağmen zaten mantık aranmaması gereken bir temada bir film izlendiği bilinciyle keyif almak için bakıldığında güzel zaman geçirtecek “Geleceğe Dönüş” tadında heyecanlı, sürükleyici ve gerilimli bir yapım Durante la Tormenta.
7,0 /10

Videolar

Galeri