Marina Abramovic In Brazil: The Space In Between

Yıl: 2016 | IMDB: |

Günümüzün en önemli sanatçılarından Marina Abramovic, bitmiş bir ilişkinin yaralarını sarmak için ve mistik güçleri olan mekânlardan, şifacılardan ve tinsel ritüellerden ilham almak için Brezilya'ya yolculuk ediyor.

Sınırları zorlayan cesur sanatçı Marina Abramovic, kendisine şifa ve sanatına ilham bulmak için Brezilya'yı dolaşıyor ve birtakım kutsal ritüelleri deneyimlerken kendi yaratım sürecini de gözler önüne seriyor. Brezilya'nın kırsal bölgelerinde çeşitli Şamanlar ve şifacılarla yolu kesişiyor ve sanat ile tinsellik arasındaki sınırları keşfediyor. Bu yolculuk Marina'yı, anıları, acıları ve geçmiş tecrübeleri üzerine derin bir içsel yolculuğa çıkmaya da teşvik ediyor. Hem bir yol filmi hem de spiritüel bir macera filmi olan bu benzersiz belgesel, zamanımızın en önemli sanatçılarından birinin mahrem alanına girip onun yaratıcı süreçlerini ortaya seriyor. Ve evet, bu film tam bir görsel ziyafet.
Gönderen : @bonafide
Aka: Marina Abramovic In Brazil: The Space In Between Dil: İngilizce

Oyuncular

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı: , , , , ,
ÜLKE
Brezilya
YÖNETMEN
SÜRE
86 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-05-29 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-10-16

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Videolar

Galeri