Magi

Yıl: 2016 | IMDB: | Altyazılar: İngilizce 1

Amerikalı gazeteci Olivia Watkins, Türkiye’de yaşayan kız kardeşi Marla’nın acil çağrısıyla İstanbul’a gelir. Hamile olan Marla, Olivia’nın geldiği gece kendi evinde karmaşık bir cinayete kurban gider. Polis, cinayetin Marla’nın boşandığı eşi tarafından işlendiğini delilleriyle ortaya koymasına rağmen Oliva, kız kardeşinin İstanbul’un başka semtinde, farklı bir kimlikle ikinci bir hayat sürdüğünü öğrenince, gazeteci refleksiyle araştırmalarını devam ettirir. Olivia, cinayete kurban giden kız kardeşi Marla’nın Türk arkadaşları Emir ve Suzan’ın yardımlarıyla aksiyon, gerilim ve korku dolu bir maceraya girişir. Gönderen : @burak_fertek

Dil: İngilizce

Oyuncular

Marla Watkins

Lawrence Irlam

Burga Adler

Olivia Watkins

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Emir

captain Irfan

Suzan

Demon

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
132 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-04-23

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 17-02-2017 22:39 Fansub 0
Sürüm: 1.41 GB Not: Unnecessary hypens removed,A few insignificant orthographic changes.

alpalp84 04-03-2018 07:03

Dabbe serisiyle parayı bulmuş hasan k. nın son filmi. Holivud'a açılacağım diye sevinen yapımcılar malesef dabbe serisi kadar iyi bir film çıkartamamış. Daha kim iyi-kötü en başında belli oluyor. Sadece hikayenin oturması kalıyor. Hikaye desen dabbe'de belli noktadan sonra hocalar işe el atar. Hayalet avcıları gibi cinler kaçacak yer arar. Ama burada öyle olmuyor. Ayrıca filmde alırı gri ton hakim. Konuşma sesleri kısık, bağırma sesleri yüksek. Gereksiz şeyler bence. İnsanları korkutacağım diye renk ve ses ayarlarıyla oynanmasına gerek yok. Dabbe serisinin normal bir filminden bir tık geride.

Videolar

Galeri