Love's Long Journey

Film   2005     Altyazılar: [1]   [1] [17-02-2017 -> 08-03-2021]

Missie – Willie Lahaye çifti, uzun süreden beri kurdukları hayali gerçekleştirmek ister. Eşyalarını toplayıp vahşi Batı’ya doğru yola çıkarlar. Tettsford Junction’a doğru yavaş yavaş ilerlerken Missie, hamile olduğunu farkeder. Henüz kalacak yerleri, yatacak evleri olmayan genç çift, yıllar önce başka bir aile tarafından terk edilmiş bir çiftliğe yerleşir. Willie, mecburen bir grup serseriyi ona çiftlikte yardım etmeleri için işe alır. Missie de kızılderili komşularıyla ahbaplık eder. Genç çift onlara hayatı zindan eden sığır hırsızlarına, aksayan çiftlik işlerine aldırmadan çalışıp çabalar ve hayallerinin peşinde koşarlar. Ödülü hiç beklenmedik bir şekilde, geride bıraktıkları ailelerinin yerini alan yeni dostlar olur.


Yayın Tarihi: 03-12-2005 [76] Aka:
 • Love's Long Journey
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Missie LaHaye

Willie LaHaye

Henry

Cookie

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Fyn Anders

Trent

Mason

Sonny Huff

Jeff Huff

Miriam Red Hawk McClain

Sharp Claw

Sean McClain

Frank Taylorson

Barbara Taylorson

Bruce McClain

First Brave

Robert McClain

Clark Davis

Nathan Isaiah LaHaye

Baby Matthew Isaiah LaHaye

Native American Villager

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
YÖNETMEN
TÜR
Drama, Aile, Vahşi Batı
SÜRE
120 Dakika
OY VER

Con Vayne    08-03-2021 10:12 Id:12319


Kıdemli

bir zamanların efsane dizisi küçük ev'in yeniden çekimi olan, westerndram ve aile filmi türünde ki love's serisinin, 2005 yapımı üçüncü devam filmi. keyif almanız için öncesinde love comes softly ve love's enduring promise' i izleminiz gerekecektir, çünkü ilk filmden itibaren `missie lahaye ' kızımızın gelişimine şahit oluyoruz. devamında ise 4 film daha var. başrol oyuncusu erin cottrell kataktere çok yakışmış, onu izlerken seviyor benimsiyoruz.

malum, önceki bölümde missie, willie lahaye'yi seçti ve evlendiler. şimdi ise missie hamile, hayallerini gerçekleştirmek için batıya doğru yolculuğa çıkan çift çocuklarını dünyaya getirmek için eski bir çiftliğe yerleşiyor, terk edilmiş bu yerde yan komşuları bir kızılderili, çiftlikte çalışmak içinse ancak yaşlı, göçmen ve işi pek bilmeyenleri almak zorunda kalıyorlar. asıl büyük sorun ise hayalleri için yıllarca biriktirdikleri paralarına göz dikmiş olan haydutlar. böylece lahaye çifti hayallerinin peşinde zorlu bir mücadeleye girişiyor...

  Galeri

  Serinin Diğer Yapımları

  Altyazılar

  Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
  Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

  Türkçe Altyazı
  Türkçe 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:23 melek_666 8
  Sürüm: GENEL

  İngilizce Altyazı
  İngilizce 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:43 DVD-Rip 1
  Sürüm: GENEL Not: Loves.Long.Journey.(2005).FS.DVDRip.XviD