Last Sentinel

Film   2023     Altyazılar: [29-02-2020 -> 26-08-2023]

Yakın gelecekte geçen, kontrolsüz ve yaygın iklim değişikliği, sıcaklıkların ve deniz seviyelerinin feci şekilde yükselmesine neden oldu ve dünyayı iki düşman kıtaya böldü. Evlerinden binlerce mil uzakta uçsuz bucaksız bir okyanusla çevrili, askerlerden oluşan bir mürettebat son kale olarak duruyor ve vatanlarını hiç görmedikleri bir düşmanın işgaline karşı koruyor. Kendilerini nasıl bir kaderin beklediğinden emin olmayan mürettebat arasındaki gerilim, gizemli bir tekne menzile girdiğinde tırmanır. Gönderen : @Restof

Yayın Tarihi: 24-03-2023  [1977] Aka:
  • Last Sentinel
  • Gateway 6
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Cpl. Cassidy

Pvt. Sullivan

Pvt. Baines

Sgt. Hendrichs

Marine Sergeant

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Marine Corporal

Marine 2

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
İngiltere
YÖNETMEN
TÜR
Drama, Bilim Kurgu, Gerilim
SÜRE
117 Dakika
OY VER

Con Vayne    2 hafta önce     Id:16470


Kıdemli

distopik bir yakın zamanda geçen psikolojik gerilim türünde, imdb puanı düşük olmasına rağmen kötü olmayan bir bilim kurgu filmi.
durağan, tek mekan ve 4 oyuncu ile olunca herkesw hitap etmeyecektir. küresel ısınmaya değinmesi ve olayların gelişimi iyi , finale kadar sık sık tahminde bulundurup finali sürprizli yapması iyi fakat bir çok soru, olayların arkaplanı falan havada kalıyor.
televizyonda denk gelince pişman etmez.

iklim değişikliği yakın gelecekte sıcaklıkların ve deniz seviyelerinin feci şekilde yükselmesine neden olur. su üstünde kalan iki büyük kıta yetersiz kaynaklar yüzünden birbirine düşman olur ve yapılan kitlesel göç yüzünden bir çok insan ölür. evlerinden binlerce mil uzakta uçsuz bucaksız bir okyanusla çevrili bir kulede hayatta kalan bir grup askeri mürettebat vatanını korumaya çalışırken, kendilerini nasıl bir son beklediğinden habersizdir. görev süreleri biten mürettebat menzile giren bir tekne görünce, bekledikleri yardımın mı geldiğini yoksa sonlarının mı yaklaştığını bilemezler.

Fragman / Trailer

Galeri