Labirent

Yıl: 2011 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Türkiye, İstanbul’da 95 kişinin ölümüne neden olan büyük bir patlama sonrasında teröristler ile Türk, Amerikan ve İngiliz istihbarat teşkilatlarının savaş alanı haline gelir. Ancak bu patlama yalnızca bir başlangıçtır. İstanbul’dan Mardin’e, Frankfurt’tan Kuzey Irak’a uzanan bu mücadelede herkesin kendine ait bir gündemi vardır. Türk istibarat teşkilatından “Labirent” kod adlı operasyonu yürüten Fikret ve Reyhan’ın tek amacı ise Türkiye’yi kaosa sürükleyecek ve Orta Doğu’daki hassas dengeleri bozacak ikinci ve daha acımasız bir saldırıyı önlemektir. Fikret açıkça dile getirmese de Reyhan’la ortak mücadeleleri ve yaşadıkları zorluklar onları biraraya getirecektir. Devrim Arabaları ve Kaybedenler Kulübü gibi hem izleyicinin hem de eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanan filmlerin yönetmeni Tolga Örnek, duygusal dozu yüksek, aksiyon-gerilim türündeki Labirent’te gölgeler ve sırlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralayarak, izleyiciyi bilmedikleri bir yolculuğa çıkarıyor.


Yayın Tarihi: 22-12-2011 Aka:
  • Labyrinth
Dil: Türkçe, Almanca, İngilizce, Arapça, Urduca

Oyuncular

Fikret

Reyhan

Bülent

Zait

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Bk44

Memur Ahmet

Ugur

Rasim

Reyhan'in Annesi

Yousuf Zawas

Terrorist

Bekir

Ismet

Hasan Nur-Khan

Rifat Akyildiz

German Security Officer

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Almanya, Türkiye
YÖNETMEN
SÜRE
123 Dakika
4.8 /10 - (13)

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-02-23

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 25 1 Diğer 17-02-2017 21:16 DP Fansub 22
Sürüm: OpeD, BTRG, HDM, LTRG
Not: BTRG | OpeD | LTRG | 25 FPS DVDRip. İşitme engelliler için hazırlanmıştır.Emeği geçenler: relaxadam, Portecho, reymerswaele, kocakafa.

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-02-2017 22:31 DVD-Rip 1
Sürüm: BTRG, OpeD, LTRG

Videolar

Galeri