Karaoğlan - Baybora'nın Oğlu

Film   1966     Altyazılar: [1]   [1] [17-02-2017 -> 02-07-2021]

Filmde, babasını bulmak için Orta Asya’dan Roma İmparatorluğu’na giden bir gencin öyküsü anlatılır. Baybora, yıllar önce oğlu Karaoğlan’ı Sarı Kutulmuş’a emanet ederek Orta Asya’dan ayrılır. Karaoğlan büyüyünce babasının izini bulmak için Roma İmparatorluğu’na gider. İmparator Aleksandros ve Katolik kilisesi, Baybora’yı Roma İmparatorluğu için bir tehdit olarak görmektedir. Bu yüzden de oğlu Karaoğlan’ı kullanarak ondan kurtulmak isterler. Karaoğlan, babasına ve kendisine kurulan tuzağı fark eder. Ancak tuzağı kendisi ve babası lehine çevirmek zor olacaktır. (TSA)

Karaoğlan, hiç tanımadığı babası Baybora’yı bulmak için sadık adamı Balaban ile Bizans’a gelir. Yolda karşısına Toro adında bir savaşçı çıkar. Onunla çarpışır. Aslında Toro, Baybora’nın adamıdır. Baybora, Bizans’ı haraca kesen bir serseri kral olmuştur. Karaoğlan, Toro yüzünden Baybora ile dövüşür ve yaralanır. Onu Peder Fokas ve çetesi kurtarır. Fokas ve Rahibe Bereni, tedavi ettikleri Karaoğlan’ı Baybora’yı ortadan kaldırmak için kullanmaya karar verirler. Fakat tesadüfler baba oğulu birbirine kavuşturacaktır. Gönderen : @Tuğrul Akça

[130] Dil: Türkçe Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
YÖNETMEN
TÜR
Macera
SÜRE
67 Dakika
OY VER

  Galeri

  Serinin Diğer Yapımları

  Altyazılar

  Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
  Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

  Türkçe Altyazı
  Türkçe 25 1 SubRip 17-02-2017 22:41 DP Fansub Tuğrul Akça 1
  Sürüm: Karaoglan.Bayboranin.Oglu.1966.DVDRIP.XviD.AC3-AttillaHAN
  Not: l Emeği geçenler: Portecho & hsrht & Kenz-i Mahfî & fmc & Tuğrul Akça

  İngilizce Altyazı
  İngilizce 25 1 SubRip 17-02-2017 22:36 DVD-Rip 1
  Sürüm: GENEL