Karakomik Filmler

Yıl: 2019 | IMDB: |

Karakomik Filmler’in ilk serisinin, 2 Arada bölümünde bir İdo feribotunda garson olarak çalışan Ayzek’in hikâyesi; Kaçamak bölümünde ise bir hafta sonu kaçamağı yaşamak isteyen 4 arkadaş ve gittikleri spa merkezinin sahibi Alpay’ın başlarına gelen beklenmedik olaylar eğlenceli bir dille anlatılıyor.


Yayın Tarihi: 18-10-2019 Aka:
  • Karakomik Filmler
  • Kacamak
  • 2 Arada
Dil: Türkçe

Oyuncular

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
SÜRE
60 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 23-09-2018 - Son Güncelleme Tarihi: 18-01-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

borrang 04-11-2019 08:28 Id:7078

Recep İvedik tarzı güldürecek bir film arayanlara hitap etmeyen, daha önce "Gemide" ve "Laleli 'de Bir Azize" ile denenmiş, 2 filmin bir noktada birbirine temas ettiği 2 ayrı hikaye anlatan, yer yer komik film. Senaryosu güzel, oyuncular ağırlıklı bildiğiniz Cem Yılmaz ekibi.

morgoth 07-11-2019 04:23 Id:7094

Sinemada yeni bir tarz yapması itibariyle ilgi çekici. Tek bilete 2 film birden olması cem yılmaz ın sinemaya kattığı bir ilk oldu. Daha önce tek yönetmenin 2 film birden diyerek aynı anda gösterime film sokmasını görmüştük. 
Filmlere gelecek olursak aralarında  konu olarak çok ilişki olmasa da  bazı sahneler aynı dünyada ve zamanda geçiyor. 
2 arada filmi sıradan bir insanın fırsatçılığını anlatıyor. Bir yandan da toplumu eleştiriyor “herkes böyle yapmıyor mu?” repliği ile. Çok beğenmedim vasat denecek seviyedeydi.
Kaçama filmi ise başka filmlere ve ülkelere göndermeler içeriyor. Cem yılmaz ve arkadaşları eğleniyor gibi düşündürdü. Sahneler oyunculuk dekor çekimi ile emek harcanmış. Güzel mesajlar da içeriyordu film fakat ilk seanstakinden daha kötü olmuş.

Videolar

Galeri

Serinin Diğer Yapımları