Jurassic World: Fallen Kingdom

(Jurassic World: Yıkılmış Krallık)

Yıl: 2018 | IMDB: |

Claire ilk filmde yaşanan facianın ardından, parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlarla olan yargısı değişiyor ve "Dinozor Koruma Grubu" isimli bir organizasyon kuruyor. Daniella Pineda ve Justice Smith'in canlandırdığı karakterlerle desteklenen bu organizasyonun amacı ise aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmak. Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady'den yardım istiyor. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa sarıyor. Gönderen : @Tuğrul Akça

Yayın Tarihi: 21-05-2018 Aka:
  • Jurassic World: Yikilmis Krallik
  • Jurassic World: Fallen Kingdom
Dil: İngilizce

Oyuncular

Claire Dearing

Owen Grady

Ken Wheatley

Ian Malcolm

Gunnar Eversol

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Benjamin Lockwood

Dr. Henry Wu

Eli Mills

Zia Rodriguez

Franklin

Russian Bodyguard

Congressman Sherwood

InGen Contractor

Radovan

Screaming Woman

Maisie Lockwood

Secret Agent at the Corporate Court Room

Mercenary

Brutish Merc

Mr. Swanbeck

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD, İspanya
YÖNETMEN
SÜRE
128 Dakika
5.5 /10 - (33)

Oluşturulma Tarihi: 2017-06-22 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-04-19

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Putte 09-06-2018 02:06

Acımasız yırtıcı keskin dişli Dinozorlar ve bilindik hatalar sonrası katliam vs. Değişmeyen bir rutini olsa da asla sıkıcı değil. Bu seferki temanın konusu, Yanardağ yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan Nublardan dinozorları yoketmekten kurtarma girişimi. Öyle midir acaba? Kahramanlarımızın full kadro yeniden kurtuluyor olma klişesi değişmeden kalıyor. Devamı olacak gibi görünüyor. Son tahlilde sıkmadan izlettiriyor, keyif aldık. Ancak bu türden filmler mutlaka sinemada izlenmeli derim.7/10

Marvoldo Riddle 10-06-2018 08:06

Çok uzun  sayılmayacak bir aradan sonra tekrar Dinozorların dünyasına girmek çok güzeldi. Konu olarak fena sayılmayan bir konu seçilmiş ve gayette iyi işlenmiş. Bir Jurassic filminden beklenen ne varsa var filmde, özellikle aksiyon kısmını çok iyi ayarlamışlar, abartıya kaçan hiçbir şey yoktu filmde. 3. film için de açık kapı bıraktılar, şimdiden merakla beklemeye başladım.. Son olarak sevgili @Putte: ye katılıyor ben de bu tür filmlerin sinemada izlenilmesi gerektiğini düşünüyorum :)
7/10

alpalp84 14-08-2018 10:08

Bi önceki filmin devamı niteliğinde olmuş ama burada ana tema dinazorlarda yaşamaya devam etmeli olan canlılardır. Ada sahneleri çok azdı, bence çok önemli bir faktör. T-rex'i her hırlatışında havalı olmadığının kanıtı olmuş bu film. Senaryo desen zaten yok gibi birşey. Ben bu film serisini aklıma geririrken hayatta kalma teması ön plana çıktığı için beğenmedim.

Seddoo 04-09-2018 10:09

Bir önceki filmi beğendiyseniz bunuda beğenirsiniz.

yyy444 06-09-2018 12:09

malesef beğenmedim..bir öncekiyle alakası yok..
gereksiz uzun.. zaten yönetmeninde iş yok, spilberg olsaydı bu film daha güzel olurdu.. koca dinazorlar açık arttırmaya çıkıyo, güzelim dinazorların düştüğü hale bak..  
1. film bundan 10 kat daha güzel..  4/10

Videolar

Galeri

Serinin Diğer Yapımları