Jet Boy

Film   2001     Altyazılar: [1] [17-02-2017 -> 26-03-2021]

Alışılmadık olayları anlatmaya çalışan bağımsız ve az bulunur bu Kanada filmi karanlık ve ağır bir dram. Ana karakter Nathan (Branden Nadon) on dört yaşında bir çocuk, annesi uyuşturucu bağımlısı ve ona uyuşturucu bulmak için tekinsiz sokaklarda olmadık işlere bulaşmak zorunda kalır. Gönderen : @benteksizhepin

Yayın Tarihi: 30-09-2001 [215] Aka:
  • Jet Boy
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Nathan

Nathan's First Pick-up

Tattoo Artist

Gym Teacher

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Fighting Classmate

Mrs. Ross

Girl in Bed

Nathan's Mom

Boon Palmer

Detective Schuyler

Punk

Waitress

Boon's Aunt

Hustler

Drug Dealer

Nathan's Last Pick-up

Security Guard

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Kanada, ABD
YÖNETMEN
TÜR
Drama
SÜRE
99 Dakika
OY VER

benteksizhepin    11-08-2018 06:09 Id:3683


Moderator

Büyürken sancılı süreçler yaşanır ve normal kabul edilir bunlar ama sokaklarda büyüyen on dört yaşında ki Nathan’ın (Branden Nadon) yaşadıkları sancı tanımını oldukça aşan zulme yakın şeyler. Annesi uyuşturucu bağımlısı kendine yetemeyen bir kadın oğlu ona uyuşturucu taşıyor, nerdeyse Nathan ona bakıyor. Bunun için de yapmaması gereken şeyleri yapmak zorunda. Baba yok, aslında Nathan o figüre o kadar ihtiyaç duyduğu bir dönemde ki, aç olduğu sevgiyi bulabilmek için hatalara düşüyor. Şiddete maruz kalmak dahil uğradığı haksızlıklara rağmen onun içi umut dolu ve ben sadece iyi bir çocuk olmak istiyorum, diyecek kadar saf, samimi ve tatlı masumiyetini koruyabiliyor. Annesi aşırı dozda uyuşturucudan ölünce, sosyal hizmet uzmanlarından kaçarken, karanlık bir tip gibi görünen Boon (Dylan Walsh) ile yolları kesişir. Nathan ona güvenmek ister açılır ve onunla birlikte yola koyulur… Filmin en dikkat çekici yanı oyuncu Branden Nadon; kendini aşarak yaratmış Nathan karakterini. Moments ismi ile de anılan sıra dışı olayları anlatmaya çalışan bağımsız ve az bulunur bu Kanada filmi karanlık ve ağır bir dram.

Fragman / Trailer

Galeri

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-02-2017 22:19 DVD-Rip 4
Sürüm: GENEL