Insan nedir ki?

(İnsan Nedir Ki?)

Yıl: 2004 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 1

Korkulardan, zaaflardan, arzulardan, özlemlerden örülü bir hafıza ve kandan, etten, kemikten oluşan kırılgan bir beden.İstanbul’un, vapur sesleri ve martı çığlıklarıyla yankılanan sokaklarında ve evlerinde, çığlık çığlığa, omuz omuza, sırt sırta, dudak dudağa, el ele, yumruk yumruğa, göz göze, yanak yanağa yaşayan insanları: Ali ve babası Rasih… Terzi Neriman ve oğlu Keten… Karnında bebeğiyle İpek… Kapıcı Rıza, karısı Selvi ve oğlu Çetin… Mahallenin kasabı Kemal… Neriman’ın köpeği Çakır… Jimnastikçi Ümit, eski boksör Aytekin…Film Ali’nin geçirdiği bir kaza ile başlar. Ali kazada hafızasını kaybeder. Filmin bütün insanları kendilerini Ali’nin kafa karışıklığı ile gelen bir karmaşanın içinde bulurlar. Bu karmaşa her günün karmaşası, bu karmaşanın bir başka adı ‘hayat’tır.Bu karmaşayı, elden ele dolaşan, sahibini arayan değerli bir yüzük ve uzak bir hırsızlık hikayesi ve de yalan bir polis soruşturması daha da renklendirir.
Aka: Korkuyorum Anne, İnsan Nedir Ki?, Insan nedir ki?, What's a Human Anyway? Dil: Türkçe

Oyuncular

Keten

Ümit

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Ayetkin

Çetin

Neriman

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı: , ,
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
128 Dakika
6 /10 - (9)

Oluşturulma Tarihi: 2017-02-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-10-18

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:19 DP Fansub 2
Sürüm: TRC
Not: İşitme engelli sinemasever dostlarımız için hazırlanmıştır. Emeği geçenler; Ying Yang, seatue, nazo82, selcuk1709, selcukcuk, toLgayngL, smlkm, Alpagu, NoRToN, _Gncilker_, cabbaristan, NetSpider, eposus ve FeLis. Teşekkürler dostlar.
(0)

İngilizce Altyazı
İngilizce 25 1 SubRip 17-02-2017 21:52 DVD-Rip 4
Sürüm: TRC (0)

Videolar

Galeri