Hyper Police

Yıl: 1997 - | MAL: | IMDB: | Altyazılar: İngilizce 1

Natsuki Sasahara, insanlarla canavarların beraber yaşadığı bir dünyada fakir bir kelle avcısıdır. Elindeki davaların çoğu, genelde daha güçlü komşular tarafından kanundan korunan, insan haklarını ihlal eden canavarları içermektedir. Yarı insan, yarı kedi canavar olarak Natsuki, iki toplum arasında kalmıştır ve kanunu uygularken iki tarafı da anlamaya ve saygı göstermeye çalışmaktadır. Onu sevdiğini itiraf etmekten korkan Batanen adında bir kurt adam, Tommy adında başka bir kurt adam ona yardım etmektedir. Sakura adında bir Kyubi tilki iblisinin ise kendi planları vardır, dokuz kuyruğunu ve dolayısıyla sihirli güçlerini tamamlamak için Natsuki'yi yemek.

Natsuki Sasahara, canavarların ve insanların bir arada yaşadıkları, harabe olmuş bir şehirde amatör bir ödül avcısı olarak çalışmaktadır. Natsuki, yarı kedi-yarı insan olduğundan iki türün arasında kalmış, bu yüzden de şehirdeki herkesin barış ve huzur içinde yaşamasını sağlamak için bütün kanun kaçaklarına karşı savaş açmıştır. Bu uğurda Natsuki’ye en büyük desteği; kurt adam Batanen, bir diğer kurt adam olan Tommy Fujioka ve Natsuki’nin doğaüstü güçlerinin peşinde olan tilki Sakura'dır. Gönderen : @Kornsky

Dil: Japonca

Oyuncular

Fonne (1999) unknown episodes

Batanen Fujioka (1999) unknown episodes

Mudakami unknown episodes

Sakura Bokuseiinmonzeninari unknown episodes

Naoko Kondoh unknown episodes

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Tommy Fujioka unknown episodes

Natsuki Sasahara unknown episodes

Sakura Bokuseiinmonzeninari unknown episodes

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:

Altyazılar

SEZON SEÇİMİ

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir
1. Sezon Hyper Police Altyazıları

S:1-B:Paket İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 Dizi SubRip 17-02-2017 22:03 Bilinmiyor 2
Sürüm: [LIME]

Videolar

Galeri