Hotelier

Dizi  2001     Altyazılar: [1]   [1]

Jin Young (Song Yun Ah), Seoul Otel’de çalışan oldukça başarılı biridir. Eski erkek arkadaşı Tae Joon (Kim Seung Woo) aynı otelde genel müdür olarak çalışırken bir yanlış anlaşılma nedeniyle herşeyi bırakıp Las Vegas’a yerleşir ve aralarındaki ilişki biter. Seoul Otel ise sahibinin düşmanlrınca ele geçirilmek istenmektedir ve bunun stresine dayanaman otel sahibi ölünce, otelin yönetimi sıkıntıya düşer bu nedenle de eski müdürün Tae Joon’un geri çağrılması gerekir. Bunu ise Jin Young yapacaktır.Bunun üzerine Las Vegas’a giden Jin Young orada bir tesadüf sonucu aslen Kore’li olan ama USA’da yaşayan şirket avcısı avukat Shin Dong Hyuk/ Frank Shin ile karşılaşır. Tae Joon’u geri dönmeye ikna edemeyen Jin Young Kore’ye geri döner ama Tae Joon’da sonra kararını değiştirerek geri dönecektir.Bu esnada Shin Dong Hyuk ise bir teklif alır Seoul Otl’i ele geçirmek için kendisinden yardım istenmektedir. Jin Young’u unutamayan Shin Dong Hyuk sırf onun için bu teklifi kabul eder.Oteli ele geçirmeye çalışan kişinin kızı Kim Yun Hee ( Song Hye Kyu) ise babasıyla olan sorunlarından dolayı gizlice Seoul Otel’de çalışmaya bşlar ve oda kendine çok iyi davranan Tae Joon’a aşık olur.Seoul Otelin biricik veliahtı ise Kim Yun Hee’yi gördüğü an zaten ona kapılmıştır.Bir çok aşk çokgenleri oluşan otelde kim kimi tercih edecektir? Otel kurtulacak mıdır? Gönderen : @Kornsky

Aka:
  • Hotellieo
Dil: Korece Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

unknown episodes

unknown episodes

unknown episodes

unknown episodes

Daha Fazlası

için tıklayınız.

unknown episodes

Pete unknown episodes

unknown episodes

unknown episodes

Yönetmen:
ÜLKE
Güney Kore
YÖNETMEN
TÜR
Romantik
SÜRE
Kayıt Yok
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 17-02-2017 - Son Güncelleme Tarihi: 20-08-2019

Altyazılar

SEZON SEÇİMİ

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir
1. Sezon Hotelier Altyazıları

S:1-B:01~11, 13~20 Türkçe Altyazı
Türkçe 25 19 SubRip 17-02-2017 22:38 Altyazı Paketi 5
Sürüm: GENEL
Not: || Çeviri: EstereLla (01~05); Ahn Min-Hoe (06); purple phoenix & zeyra88 (07~11); zeyra88 & AnesVeVo & vichnu & sipseadige & Audry (13~20)

S:1-B:Paket İngilizce Altyazı
İngilizce 29.97 20 SubRip 17-02-2017 21:38 Fansub 1
Sürüm: GENEL

Videolar

Galeri