Hot Summer Nights

Yıl: 2017 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 3

Film, bir sahil kasabasında yaşayan Daniel’ın bir yandan torbacılık yapan komşusu Hunter’a yardım etmesini, diğer yandan da Hunter’ın kız kardeşi McKayla’ya aşık olması arasındaki üçgeni anlatıyor. Gönderen : @benteksizhepin

Yayın Tarihi: 14-03-2017 Dil: İngilizce

Oyuncular

McKayla

Hunter

Sergeant Calhoun

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Daniel's Mom

Ponytail

Taylor Middelton

Blair Prescott

Narrator

Aunt Barb

Chester

Jimmy Strawberry

Amy's Friend #1

Amy's Friend #2

Amy's Friend #3

Beach House Girl

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
107 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-04-12 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-03-24

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe Bilinmiyor 1 Diğer 27-07-2018 14:03 suzan sarı suzansari 123
Sürüm: hdrip

İngilizce Altyazı
İngilizce 30 1 SubRip 21-07-2018 11:31 Net-Rip oTToMaNeK 12
Sürüm: HDRip >>> Ovelha

İngilizce Altyazı
İngilizce 30 1 SubRip 21-07-2018 11:31 Net-Rip oTToMaNeK 9
Sürüm: HDRip >>> Ovelha

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 24-07-2018 13:18 Net-Rip oTToMaNeK 28
Sürüm: HDRip & WEBRip & WEB-DL >>> NTG | CMRG | EVO | FGT

benteksizhepin 28-07-2018 09:07

Hayatımızdaki küçük tesadüfler eğer aşka dair ise ne kadar büyüktürler aslında. Mükemmel babası ölen bir çocuk ve annesi dağılır bu zamansız olay karşısında. Daniel (Timothée Chalamet) odasından çıkmaz ve konuşmaz; annesi ise sabah içkilerine başlar. Bir değişiklik olsun diye annesi Daniel’i Boston’un Cod Burnu’nda ki deniz kasabasına teyzesinin yanına yollar. Kasabanın yerlileri arasına yazlıkçı olarak katılan çekingen Daniel için böylece sıcak yaz geceleri başlar. 
Kasabanın en ilgi çekici genç erkeği Hunter (Alex Roe) ve herkesin arzuladığı genç kızı ise McKayla (Maika Monroe) kardeştirler ve annelerinin ölümünden beri birbirleriyle konuşmamaktadırlar. İkisinin hakkında da kasaba efsaneleri dillerde dolaşır durur. İşte kasabanın yenisi Daniel bu iki ilginç tiple de ayrı ayrı tanışır bir tesadüf. Hunter’la iş ilişkisine girer, McKayla ile ise aşk ilişkisine. Her iki ilişki de Daniel için oldukça tehlikeli ve bu nedenle olsa gerek bir o kadar da çekicidir. Tehlike büyüdükçe ilginç gelişmeler olur değişik ve orijinal karakterler dahil olur konuya. 
Özellikle filmin başından beri olayları anlatan arka ses çok güzel oturmuş ve ilginin hep canlı kalmasını sağlıyor. Çekimler güzel. Oyunculuklar da iyi sayılır ama esas benim gözdem Timothée Chalamet bir harika o güzel uzun siyah kirpikleriyle. Belki filmin tek eksisi konunun değişik olmasına rağmen biraz kısır kalması denebilir. Ama ben Call Me by Your Name’den sonra ilk defa yüzünü gösteren Timothée hatırına zevkle izledim filmi.

Videolar

Galeri