Hedefim Sensin

Yıl: 2018 | IMDB: |

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Gönderen : @Kill Master

Yayın Tarihi: 30-11-2018 Dil: Türkçe

Oyuncular

Zekeriya Tastan

Hafize

Temel Kaptan

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Cavit

Yarim Hasan

Yilmaz / Cavit's Man

Merve

Fatma

Aydin / Adnan's Man

Borazan Ibo

Balikçi Kahraman

Miço Sinan

Mom / Anne

Gülenay

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
112 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2018-10-14 - Son Güncelleme Tarihi: 2019-04-19

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Con Vayne 08-03-2019 04:03

Bildiğimiz Ata Demirer filmi; yine memleketin kuzey batısı, yine bizden birileri ve eğlenceli bir film. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğanın son filmlerinden sonra izleyince bu daha eli ayağı düzgün bir film olarak geldi, en azından bir şeyler izletiyor, öyle aman aman kahkahalar attırmıyor ama bazen gülerken terletiyor da. Küfür yerinde kullanılınca da iyi güldürüyormuş görmüş olduk.

Videolar

Galeri