Hedefim Sensin

Film   2018    

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Gönderen : @Kill Master

Yayın Tarihi: 29-11-2018 Dil: Türkçe Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Zekeriya Tastan

Hafize

Temel Kaptan

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Cavit

Yarim Hasan

Midyeci ahmet

Yilmaz / Cavit's Man

Merve

Fatma

Aydin / Adnan's Man

Borazan Ibo

Music

Balikçi Kahraman

Miço Sinan

Mom / Anne

Gülenay

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
Komedi
SÜRE
113 Dakika
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 14-10-2018 - Son Güncelleme Tarihi: 25-05-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Con Vayne    08-03-2019 04:23 Id:5502


Etkin

Bildiğimiz Ata Demirer filmi; yine memleketin kuzey batısı, yine bizden birileri ve eğlenceli bir film. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğanın son filmlerinden sonra izleyince bu daha eli ayağı düzgün bir film olarak geldi, en azından bir şeyler izletiyor, öyle aman aman kahkahalar attırmıyor ama bazen gülerken terletiyor da. Küfür yerinde kullanılınca da iyi güldürüyormuş görmüş olduk.

Franz_K    13-10-2019 11:01 Id:6945


Sinefil

Hedefim Sensin, Eyvah Eyvah! serisi ve Ata – Demet ikilisinin yarattığı beklentiyle izlendiğinde seyircisini hayal kırıklığına uğratacak oldukça vasat bir hikayeye sahip ne iyi ne kötü kıvamında bir film… Ancak, zayıf ve klişe senaryosuna rağmen Ata DEMİRER’in ve Ata DEMİRER filmlerinde klasik hale gelmiş ayrıntıların, oyuncu performanslarının ve özellikle Gonca VUSLATERİ’nin katkısıyla yine de seyircisine eğlenceli ve güzel zaman geçirtmeyi başaran Hedefim Sensin; müzikleri, yazın bittiği şu günlerde insanın burnunu sızlatan Gökçeada manzaraları ile de bambaşka duygular tattırıyor. Kötü eleştirilmeye kıyılamayacak derecede samimi, sıcak ve alçak gönüllü tavrıyla film, eğlenceli zaman geçirmek, kafa dağıtmak isteyenlere birebir.
6,5 /10

Videolar

Galeri