Gasaraki

Yıl: 1998 - | MAL: | IMDB: |

Dünyanın en büyük silah üreticisi konumundaki Gowa ailesinin 4. erkek çocuğu olan Yushiro Gowa, Gasaraki'yi yeryüzüne getirmek için düzenlenen Noh seramonisini gerçekleştirmekle görevlidir. Seramoni esnasında Yushiro'nun zihni bir kız tarafından ele geçirilir. Kız, Gasaraki'nin çağırılmamasını ister ve Yushiro seramoniyi yarıda bırakır. Gasara Dansı 8 yıl önce olduğu gibi bir kez daha yarıda kalır.

Bu esnada, ABD ile Belgistan arasında büyük bir çatışma yaşanmaktadır. Ülkede gerçekleşen ve nedeninin kitle imha silahları olduğu düşünülen bir patlama sonucunda Birleşmiş Milletler (BM) duruma müdahale kararı alır. ABD'nin liderliğinde Belgistan'a müdahalede bulunan BM kuvvetleri oldukça kısa bir sürede büyük kayıplar verir. Savaşı oldukça yakından takip eden Gowa ailesi, ABD'ye, en büyük icatları olan taktik zırhları satmayı teklif eder. Ancak, Gowa ailesinin ilgisi, ABD ile yapmış olduğu anlaşmadan çok karşı tarafta da kendilerinkine benzer taktik zırhların bulunması ihtimali üzerinedir.
Aka: Gasaraki Dil: İngilizce, Japonca

Oyuncular

Yushiro

Yushiro

Kazukiyo Gowa

Rin Ataka

Kahoru Kaburagi

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Additional Voices

Takuma Tokudaiji

Kei Nishida

Additional Voices

Miharu

Miharu

Kazukiyo Gowa

Rin Ataka

Tamotsu Hayakawa

Akihiro Hirakawa

Meth, Nozomi Takayama

Additional Voices

Additional Voices

Sunao Murai

Additional Voices

Additional Voices

Additional Voices

Kiyotsugu Gowa

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı: , ,
ÜLKE
Japonya
YÖNETMEN
SÜRE
Kayıt Yok
OY VER

Oluşturulma Tarihi: 2017-05-03 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-10-23

Altyazılar

SEZON SEÇİMİ

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Videolar