Flatliners

(Çizgi Ötesi)

Yıl: 2017 | IMDB: | Altyazılar: Türkçe 1, İngilizce 2

Yaşamın ötesini merak eden tıp öğrencileri, ölümle yaşam arasındaki çizgiyi kontrol altında tutarak, öte tarafa kısa süreli ziyaretler yapmaya karar verirler. Beden fonksiyonlarını durdurarak ölümü görme imkanı yakalayan gençler, bu deneyimin karanlık yönleriyle de hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.
Gönderen : @hasangdr
Dil: English

Oyuncular

Courtney

Marlo

Jamie

Tüm Ekip

için tıklayınız.

Dr. Barry Wolfson

Alicia

Cyrus Gudgeon

Irina Wong

Brad Mauser

Girl on Bicycle

Sophia's Mother

Marlo's Brother

Chief Resident

Neurology Resident

Neurology Resident

Paramedic

The Dean's Secretary

Radiologist

Paramedic

Yönetmen: , Senaryo: Yapımcı: , , , , ,

ÜLKE

USA, Canada

SÜRE

110 Dakika

Oluşturulma Tarihi: 2017-05-31 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-05-26

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 15-12-2017 22:02 DuHastır toros06 638
BDRip >>> EVO / GECKOS / MkvCage / PSA / RARBG / RMTeam / YTS.AG (0)

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 12-12-2017 07:01 BluRay oTToMaNeK 67
BluRay >>> GECKOS | EVO | RARBG (0)

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 12-12-2017 06:17 DVD-Rip ssniper 15
BluRay >>> GECKOS | EVO | RARBG (0)

byaydin 22-12-2017 12:12

Kimisi göre 1990 yılında çekilen versiyonu kadrosu çok daha iyi idi...Ancak bu iyi nasıl iyi? Bugüne göre mi iyi oyuncular? o zamana göre mi iyi oyuncular?.. ilk versiyonunda Julia Roberts,Kevin bacon,Kiefer Sutherland gibi isimlerin hemen hemen öncesinde doğru düzgün hiç bir yapımı yoktu.. Julia Roberts bu film ile aynı yıl Pretty Woman ı çekmişti , Kevin bacon un bu filmden önce sadece Footloose ile patlamıştı Kiefer Sutherland ise babasından biraz daha torpilli olduğundan daha önce sinemaya başlamış Stand by Me ,The Lost Boys ve Young Guns gibi filmlerde oynamış ama bana göre Lost boys filimi ile ön plana çıkmıştı. Demek istediğim şu an bu versiyonundaki oyuncularla 1990 yapımlı olan oyuncular arasında pek tecrube farkı yok,dönemlerine göre hemen hemen aynı kıvamda oyuncular..Açıkçası benim bu filmden aman aman bir beklentim yoktu. 25-30 yıl önce düşünülmüş yazılmış çekilmiş bir film ile bugünün teknolojik imkanlarını düşünürsek çok daha iyi bir yapım olmasını elbette isteriz.. Ancak sinema perdesi şu an öyle şeylere tanık oluyor ki tüm çizgi roman kahramanları artık o beyaz perdede bize görsel şölenler yaşatırken bu tip filmler ister istemez konu olarak, çekim teknikleri ve efektler olarak bugüne göre yavan kalıyor..Bu film için geriye dönük bir örneğimiz olmasaydı genede 7 puandan fazlasını vermezdim. çünkü bu yıllar arasında çok daha iyi fantastik, gerilim konulu filmleri de izledik..Ancak 90 yapımlı olduğu için o zamanlar o kıvamda o kafada fantastik bir film örneklerimiz yoktu ve bu yüzden iyi idi. 
Açıkçası ben üzerine iyi bir şey eklenmedikçe "ReMake" filmlerin yapımına karşıyım..Oldboy filimine baktığımızda aradan 10 yıl geçmiş hemen filimi çektiler. Peki üzerine ne eklediler? Kore versiyonu IMDB de 8.4 bizde 8.2 Amerikan versiyonu IMDB de 5.8 bizde 3.8.. Örnek King kong 1933 -76 -86 yapımına bakalım birde 2005 yapımına bakalım arada büyük bir fark var... Yanı arada geçen süre zarfında teknoloji bazında gerçekten büyük farklar var. Eğer yapımcı yada yönetmen bunu aşamayacaklarsa bana göre ReMake çok gereksiz bir olay..Haa dertleri para aklamak ise, sanırım mantıklı ve güzel bir yol..

Videolar