Enough Said

(Baska Söze Gerek Yok)

Film   2013     Altyazılar: [2]   [2]

Evliliği sona eren Eva'nın hayattaki tek varlığı kızıdır ve onun hayatını idame ettirmek için yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Masözlük yapan Eva, kızının yeni bir okula başlayacağı bu dönemde bu okulun masraflarını nasıl karşılayacağını kara kara düşünmektedir. Bu sıkıntılı dönemde Albert isimli iyi kalpli bir adamla tanışır. Albert, komik ve sevimli halleriyle Eva'yı etkiler ve ikili arasındaki ilişki zamanla daha romantik bir hal almaya başlar. Marianne ise Eva'nın en sevdiği müşterilerinden biridir ve sürekli eski eşinin arkasından konuşmakta, onu yerin dibine sokmaktadır. Bir süre sonra beklenmedik bir şekilde Marienne'in eski kocasının Albert olabileceği ihtimaliyle karşılaşan Eva, ilişkisini gözden geçirmek zorunda kalır.Nicole Holofcener'ın yazıp yönettiği filmde, Oscar adaylığı bulunan ünlü aktrisler Catherine Keener ve Toni Collette'e, The Sopranos'un efsane oyuncusu James Gandolfini eşlik ediyor.


Yayın Tarihi: 07-09-2013 Aka:
  • Baska Söze Gerek Yok
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Martin - Massage Client

Cynthia - Massage Client

Hal - Massage Client

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Marianne

Rude Waiter

Debbie

Grace

Brandon

Crying Guy

Tess

Female Hiker #1

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
ABD
YÖNETMEN
TÜR
Komedi, Drama, Romantik
SÜRE
93 Dakika
6.7 /10 - (16)

Oluşturulma Tarihi: 17-02-2017 - Son Güncelleme Tarihi: 02-06-2020

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 17-02-2017 22:31 nazo82 52
Sürüm: CHD, Ganool, HDWinG, RARBG, SANTi, SPARKS, YIFY

Türkçe Altyazı
Türkçe 23.976 1 SubRip 17-02-2017 22:10 DVD-Rip 20
Sürüm: CHD, Ganool, HDWinG, RARBG, SANTi, SPARKS, YIFY
Not: Bluray Rip | Enough.Said.2013.BluRay.x264-SPARKS | RARBG | Ganool | HDWinG | SANTi | CHD | YIFY | PLAYNOW

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 17-02-2017 22:40 DVD-Rip 8
Sürüm: SPARKS, RARBG, Ganool

İngilizce Altyazı
İngilizce 23.976 1 SubRip 17-02-2017 21:47 DVD-Rip 2
Sürüm: SPARKS, RARBG, Ganool

19Tufan03    01-06-2020 01:11 Id:9500


Kıdemli

Bilindik romantik komedilerin klişelerinden olabildiğince sıyrılmış/sıyrılmaya çalışmış, doğal ve samimi komedisiyle izleyiciyi eğlendirme görevini fazlasıyla yerine getirmiş, çok keyifli, sıcak ve hoş bir orta yaş romantik komedisi Enough Said. Film; masözlük yapan, kocasından boşanmış ve tek kız çocuğu olan Eva'nın, tıpkı kendisi gibi karısından boşanmış olan ve bir kızı olan Albert ile tanışmasını anlatıyor. Julia Louis Dreyfus ve James Gandolfini çok sevdiğim ve sempati duyduğum oyuncular. Rollerini oldukça doğal ve abartısız oynamaları filme ivme kazandırmış. Bu film için kusursuz tercihler olmuş diyebiliriz. İlaveten, çok matah bir senaryosu olmayan, ancak basit ve doğru dokunuşlar sayesinde başarılı bir senaryosu olan, çoğunlukla eğlendiren biraz da hüzünlendiren bir film Enough Said. Ben çok beğendim. Türü sevenlere tavsiye ederim. 7.4/10

Franz_K    04-06-2020 01:14 Id:9519


Sinefil

Bağımsız Amerikan sinemasından ilk eşlerinden ayrılmış orta yaşlarda iki insanın ikinci bir şans için çıktıkları yolda yaşadıklarını üzerine; içten, sevimli ve sıcak anlatımı, zarif esprileri ile hem iç ısıtan hem de bolca tebessüm ettiren bir orta yaş romantizmi filmi Enough Said. Film; kurgusunu her ne kadar yeni filizlenen bir romantik ilişki üzerine kurmuş olsa da hangi kültürden, hangi milletten olursa olsun 40’lı yaşlardaki çocuklu ve bekâr insanların yaşayabilecekleri ortak sorunları, kaygıları, hüzünleri ve heyecanları anlatan; aşk arayışındaki evlenmiş boşanmış kişilerin tüm ruh hallerini ortaya koyan anlatısıyla özellikle orta yaştaki seyirciye kendini bulacağı birçok güzel ayrıntı sunuyor. Önyargıların, kusurları görmezden gelememenin ve başkasının ne dediğine dikkat ediyor olmanın ilişkiler üzerindeki etkilerini hoş bir mizahi dille ele alan film, bir yandan da ebeveyn çocuk ilişkilerine ve “yuvadan çocuk uçurma”ya dair hüzünlü bir hikâye anlatıyor. Kadın erkek ilişkilerine, aile olmaya dair yaptığı son derece isabetli tespitlerle ve samimi anlatımı ile dikkat çeken, mizahi yönü güçlü, naif ve gerçek hayat kokulu hoş bir romantik komedi Enough Said.
7,8/10

Videolar

Galeri