Davaro

Film   1981     Altyazılar: [1]   [17-02-2017 -> 06-07-2021]

Almanya'ya çalışmaya giden Memo, istediği parayı kazanıp köyüne döner ve sözlüsü Cano'yla evlenmek ister. Memolar'ın kan davalı oldukları Sülo da hapisten çıkarak karısı Ayşo'nun yanına gelir. Bunu duyan Hamo, düğünü durdurur ve oğlu Memo'nun, Sülo'yu öldürmesini ister. Ancak, Memo buna pek yanaşmaz. Öldürüleceğini anlayan Sülo, Memo'ya bir teklifte bulunur. Memo'nun kendisini öldürmemesi durumunda köyden uzaklaşacağını söyler. Evlenmek için başka çaresi kalmayan Memo, Sülo'nun planını kabul eder ve köy meydanında Sülo'yu yalandan vurur. Köy halkı da bu numaraya inanır. Daha sonra dağdaki bir eşkıyanın yanında tekrar karşılaşan Memo ve Sülo yine birbirine düşer. Eşkıyanın altınlarını gören Sülo'nun iştahı kabarır ve şehirde kalmaktan vazgeçer.


[2516] Aka:
 • Davaro
 • Davaro: Son Eşkiya
Dil: Türkçe Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Memo Davaro

Süleyman Hiyarto

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Bekiro'nun Adami

Imam

MuhtarCano'nun Babasi

Bekiro'nun Adami

Bekiro'nun Adami

Meyhaneci

Bekiro'nun Adami

Bekiro

Aga'nin Adami

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
Macera, Komedi, Drama
SÜRE
94 Dakika
8.4 /10 - (29)

  Galeri

  Altyazılar

  Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
  Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

  Türkçe Altyazı
  Türkçe 25 1 SubRip 17-02-2017 20:54 DP Fansub 6
  Sürüm: Davaro.DVDRip.XviD-TRC
  Not: İşitme Engelliler için hazırlanmıştır. Emeği geçenler: Phadu, Akıncı, dj_tallboy, TheodoR, İCEBERK, eposus, awalanche, EfsanERHAN.