Color Out of Space

Film   2019     [09-08-2019 -> 28-05-2020]

New England civarında bulunan ve şehir yaşamından son derece uzakta bulunan kırsal bir bölgedeki çiftliğe taşınan Gardners ailesi, New York'lu zengin bireylerden oluşuyordur. Nathan Gardner'ın babasına ait olan çiftlikteki yeni hayatlarına alışmak için çabalayan ailenin evlerinin ön bahçesine bir meteorun düşmesiyle işler iyice karışacaktır. Düşen meteor bulundukları bölgenin renk değiştirmesine ve uzay-zamanda kırılmalar yaratılmasına neden olacaktır. Gittikçe daha çok tuhaflaşan bölgede aile yeni bir şeyin farkına varır: Bu meteor, dünyadaki koşulları değiştirerek uzaylı istilasına açık hale gelmelerine neden olmak üzere herkesi ve her şeyi mutasyona uğratır. Sonuç aile bireyleri için oldukça sinsi, çılgınca ve psikotik olacaktır... Gönderen : @alpalp84

Yayın Tarihi: 07-09-2019 Aka:
  • Color Out of Space
Dil: İngilizce Oyuncular Yapımın Tüm Ekibi

Nathan Gardner

Mayor Tooma

Theresa Gardner

Lavinia Gardner

Daha Fazlası

için tıklayınız.

Jack Gardner

Ward Phillips

Benny Gardner

Reporter

Reporter

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı:
ÜLKE
Portekiz, ABD, Malezya
YÖNETMEN
TÜR
Korku, Bilim Kurgu
SÜRE
111 Dakika
OY VER

borrang    11-02-2020 05:14 Id:8052


Kıdemli

H.P. Lovecraft 'in aynı isimli öyküsünden uyarlama grotesk korku/bilim-kurgu filmi.(Arkham 'ı Batman 'den biliyordum meğer Lovecraft 'ınmış).(N.Cage biraz daha düzgün filmlerde rol almaya başladı galiba sonunda).

Videolar

Galeri

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir