Cingöz Recai

Yıl: 2017 | IMDB: |

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde. Cingöz Recai herkesin başına bin çorap örerken, ona oynanan kaderin cilvesi güzelleri güzeli Göze’dir.
Gönderen : @Tuğrul Akça
Dil: Türkçe

Oyuncular

Yönetmen: Senaryo: Yapımcı: , ,
ÜLKE
Türkiye
YÖNETMEN
TÜR
SÜRE
106 Dakika
5.2 /10 - (6)

Oluşturulma Tarihi: 2017-09-17 - Son Güncelleme Tarihi: 2018-08-17

Altyazılar

Üye girişi yaparak altyazıları tek bir sayfa üzerinden sıralayabilir ve topluca indirebilirsiniz. Üyelik için tıklayınız.
Sürüm/Bölüm/Not Dil FPS Dosya Format Tarih Çevirmen Yükleyen Onay Hit İndir

alpalp84 06-01-2018 04:01

Kaliteli kadrosunu bence gram kullanamamış, cingöz recai olmayan bir cingöz recai filmi. Zorlasalar yerli ajan filmimizin ilkini yapacaklarmış. Yinede kendini izlettiriyor. 6/10

Erkan 22-01-2018 01:01

Senaryo sıkıntısı "hiç olmaması gerekirken" yerli sinemamızda da var görünüyor. Sadece tarihî konuları değerlendirsek neler çıkar malumunuzdur. E hadi bir konu bulmuşsunuz bari hakkını verin. Meryem görülsün diye elinizden geleni yapmışsınız ama yetmemiş işte, kendisinden de pek haz etmem. Görüntü yönetmenliği, mekânlar güzel, anlaşılan kaynak sorununuz yok. Kenan olsun, Haluk abi olsun baş oyuncularınız kaliteli ama vasatı aşamıyorsunuz.

Videolar